Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem Fires - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Problem Fires (/Temat-Problem-Fires-82636)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Problem Fires - dawid327 - 29-12-2013 13:49

mam wxxxxxe w te 4.5zł , określenie fuszerka pasuje tutaj akurat do kilku innych rzeczy bardziej rozgarnięci użytkownicy zapewne domyślili się o co mi chodzi , Ty niestety nie dałeś rady...


RE: Problem Fires - jagan - 29-12-2013 19:27

Wczoraj zakładałem konto na firesie, pospamowałem linkami, wpadły 2 leady, refresh statów i nagle o dziwo wyzerowało zegar, jedynie widniało na nim 3 wejścia - kolejny refresh i bum - wywaliło do panelu logowania, wbijam swoje passy i shit - nic nie wchodzi, postanowiłem przypomnieć hasło, wrzuciłem maila w panel przypominania i też nic lol komunikat że konto nie istnieje - co to mogło być? zabójstwo na zlecenie czy jak ? Rolleyes
Swoją drogą troszkę rozlazłością mi ten serwis śmierdzi bo tak to zarabiam na innych PP, no ale 2gi dzień dopiero nad tym siedzę, zobaczymy jak to dalej będzie, gorzej jak konto mi teraz znów zniknie, co dla mnie jest dziwnym przypadkiem Undecided


RE: Problem Fires - TwojPsycholog - 29-12-2013 19:29

(29-12-2013 19:27)jagan napisał(a):  Wczoraj zakładałem konto na firesie, pospamowałem linkami, wpadły 2 leady, refresh statów i nagle o dziwo wyzerowało zegar, jedynie widniało na nim 3 wejścia - kolejny refresh i bum - wywaliło do panelu logowania, wbijam swoje passy i shit - nic nie wchodzi, postanowiłem przypomnieć hasło, wrzuciłem maila w panel przypominania i też nic lol komunikat że konto nie istnieje - co to mogło być? zabójstwo na zlecenie czy jak ? Rolleyes
Swoją drogą troszkę rozlazłością mi ten serwis śmierdzi bo tak to zarabiam na innych PP, no ale 2gi dzień dopiero nad tym siedzę, zobaczymy jak to dalej będzie, gorzej jak konto mi teraz znów zniknie, co dla mnie jest dziwnym przypadkiem Undecided

Ponieważ była cofka.....


RE: Problem Fires - jagan - 29-12-2013 19:31

(29-12-2013 19:29)TwojPsycholog napisał(a):  
(29-12-2013 19:27)jagan napisał(a):  Wczoraj zakładałem konto na firesie, pospamowałem linkami, wpadły 2 leady, refresh statów i nagle o dziwo wyzerowało zegar, jedynie widniało na nim 3 wejścia - kolejny refresh i bum - wywaliło do panelu logowania, wbijam swoje passy i shit - nic nie wchodzi, postanowiłem przypomnieć hasło, wrzuciłem maila w panel przypominania i też nic lol komunikat że konto nie istnieje - co to mogło być? zabójstwo na zlecenie czy jak ? Rolleyes
Swoją drogą troszkę rozlazłością mi ten serwis śmierdzi bo tak to zarabiam na innych PP, no ale 2gi dzień dopiero nad tym siedzę, zobaczymy jak to dalej będzie, gorzej jak konto mi teraz znów zniknie, co dla mnie jest dziwnym przypadkiem Undecided

Ponieważ była cofka.....

aaa .. to przepraszam! zwracam honor, wszystko gra! Wink


RE: Problem Fires - jaro225 - 29-12-2013 19:50

Był problem, ktoś się włamał do bazy i pozmieniał wartości, które spowodowały to, że system nie wiedział do kogo, który lead należy.


RE: Problem Fires - szamot - 29-12-2013 21:39

Serwisowy Fires.pl, daje maximum tydzień, i będą tylko widnieć "Prace Techniczne, niebawem wracamy!" już pieniędzy nie wypłacają, moi wypłata wisi już przeszło tydzień, zero kontaktu z Administratorem Firesa, gościa po prostu nie ma. Zrobi tak samo ludzi w ciula jak robił w serwisie FireGifts, gdzie obiecywał wielkie nagrody od PS3 po XBOX'y a rozdawal kubki, koszulki, i myszki za 5zł, a na końcu sprzedał serwis, i jeszcze z fake'ową akcją na allegro.pl Smile

Pozdrawiam wierzących!


RE: Problem Fires - Sloniasek - 29-12-2013 21:43

Jezuu, ile razy można powtarzać w kółko że Vex ma wysłać wypłaty po nowym roku..
Było to wspominane we wcześniejszych postach.
Myślę że sytuacja została już wyjaśniona.


RE: Problem Fires - alizen - 29-12-2013 21:49

załóżcie jakis nowy temat napiscie najwazniejsze info i go zamknijcie


RE: Problem Fires - Sloniasek - 29-12-2013 22:25

Wszystko było już wyjaśnione więc zamknę ten temat bo niepotrzebny spam się robi.

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.