Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwana gra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poszukiwana gra (/Temat-Poszukiwana-gra-82200)



Poszukiwana gra - krrop - 21-12-2013 00:06

Hejka Ludziska!

Czy wszyscy znają gierkę internetową "Achtung Die Kurve"? Myślę, że tak. Polega ona na "śmiganiu" kropkami po planszy i rysowaniu swoim kolorem linii na które nie mogą najechać inni gracze. Zasada jest prosta.
Mój problem polega na tym, że swego czasu (dobre parę lat temu) grałem w podobną grę (nie internetową) która rozgrywała się w 3D. Jeździło się w dość futurystycznym otoczeniu takimi dziwnymi pojazdami przypominającymi motocykle bez kół Big Grin Z tego co mnie moja kiepska pamięć nie myli gra nazywała się mniej więcej "Sonic Spectators" lub "Sonic specteers" Czy jakoś tak.
Przeszukałem już wszystkie internety i jedyny sonic jaki mi wyskakuje to ten niebieski jeż ;P

Może ktoś pamięta lub chociaż kojarzy o jaką grę mi chodzi? Smile

Z góry dziękuje za pomoc Smile


RE: Poszukiwana gra - JOKERRROOO - 22-12-2013 11:59

Może chodzi Ci o gre Tron 2.0 lub Tron Evolution ?


RE: Poszukiwana gra - krrop - 22-12-2013 13:10

Wyglądem jeśli chodzi o otoczenie, plansze itd jest bardzo podobnie Smile tylko że to nie ten typ gry..
Ale dzięki serdeczne za zainteresowanie się tematem Big Grin


RE: Poszukiwana gra - krrop - 24-12-2013 23:58

Ok odnalazłem rodzynka Big Grin Gra zwie się GL Tron tak więc Jokerro reput dla CIebie Wink
temat do zamknięcia Smile


Poszukiwana gra - Sloniasek - 25-12-2013 12:24

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.