Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA po Hiszpansku? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: PPA po Hiszpansku? (/Temat-PPA-po-Hiszpansku-82194)

Strony: 1 2


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 21-12-2013 20:50

Jakby taka tematyke zastosowac to sukces gwarantowany heheSmile Ewentrualnie jezyk arabskiWink


RE: PPA po Hiszpansku? - bodek7654 - 21-12-2013 21:23

ja bym raczej powiedzial Chiny tam jest 200 mln kawalerow ktorzy napewno nie beda mieli pary ze wzgledu na brak odpowiedniej ilosci kobiet w kraju , ale oni pewnie by te oferty ppa obeszli i nici z biznesu u arabow znowu brak polaczenia z interenetem u nich jest tam teraz jak u nas w poczatkowych latach 90 [ glownie indie , pakistan itp]


RE: PPA po Hiszpansku? - Tiger04 - 21-12-2013 21:30

Według mnie nie warto w ogóle zabierać się za blog hiszpański. Tak jak napisałeś jeżeli chcesz inny niż angielski to tylko francuski. Chyba, że znajdziesz na prawdę dobrą niszę pod inny kraj z dobrymi stawkami.


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 21-12-2013 22:22

Czekam na opinie innychSmile W sprawie tlumaczen mam wszystko wstepnie dogadane, wystarczy tylko moja prosba. A co do niszy, to mam 2 takie, z ktorych dziennie wpada mi jakies pobranie. A jesli chodzi o jezyk, to bylby to uklon w kierunku Brazylijczykow, Argentynczykow ktorych jest masa w niektorych grach online a jak wiadomo z angielskim u nich ciezkoSmile

edit

Zmienila mi sie koncepcja, po dluzszym namysle doszedlem do wniosku, ze sprawdze ten pomysl w inny sposob. Mianowicie planuje moja obecna strone zrobic dwujezyczna (angielski / hiszpanski). Jesli dzieki temu wzrosnie ilosc pobran z krajow hiszpanskojezycznych, wtedy pomysle nad strona w tym jezyku.


RE: PPA po Hiszpansku? - Mafiozo19990 - 28-12-2013 12:33

Relacjonuj jak Ci idzie Wink


RE: PPA po Hiszpansku? - TastemanPL - 01-01-2014 12:24

Można było by się czepić Niemieckiego bo tam wysokie stawki są Smile


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 01-01-2014 13:34

Wlasnie jesli chodzi o Niemcy to mam calkiem sporo pobran po 0,30$ oraz 1,25$.Wyzsze stawki nie wpadajaWink


RE: PPA po Hiszpansku? - comanche - 06-01-2014 21:35

Czy ktos pomoglby ogarnac wtyczke PollyLang? Mial ktos wogole z tym do czynienia? Konkretnie to nie wiem jak ja podpiac pod istniejace juz posty tak aby tlumaczenie dodac