Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Prawdziwa nazwa Easy" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: "Prawdziwa nazwa Easy" (/Temat-Prawdziwa-nazwa-Easy-82030)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - DDK - 28-12-2013 17:16

Zamknijcie ten pie*dzielnik w końcu i tyle. Zwinęli się ze swoimi furami, wybudowali sobie domy i co tu więcej płakać? Każdy nie wypłacił trochę, więcej lub mniej ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Wink Stratni na pewno nie jesteście. Pomyślcie o hajsie który wypłaciliście. Macie? Macie.

Zamykać to Big Grin


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Kevintbg - 28-12-2013 18:17

też słyszałem, że mają jakieś kłopoty z prawem. Ciekawe czy tylko właściciel będzie miał czy Ci co z nim współpracowali/wypłacali kasę też.


RE: "Prawdziwa nazwa Easy" - Qwik - 28-12-2013 18:17

(28-12-2013 17:16)DDK napisał(a):  Zamknijcie ten pie*dzielnik w końcu i tyle. Zwinęli się ze swoimi furami, wybudowali sobie domy i co tu więcej płakać? Każdy nie wypłacił trochę, więcej lub mniej ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem Wink Stratni na pewno nie jesteście. Pomyślcie o hajsie który wypłaciliście. Macie? Macie.

Zamykać to Big Grin

25 zł tam mam!Może dla Ciebie bogacza to są małe pieniądze ale dla mnie to majątek


"Prawdziwa nazwa Easy" - Sloniasek - 28-12-2013 18:25

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.