Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto tibia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto tibia (/Temat-Konto-tibia-81868)



Konto tibia - Mafesto - 14-12-2013 21:10

1.Nazwa przedmiotu : Konto w grze Tibia
2.Opis przedmiotu : Konto posiada voucher 14 dni premium i 17 dni podwójnego expa do wykorzystania kiedy zechcesz. Ma wyrobionego R-keya lecz go zgubiłem. Kilka postaci na koncie:
1)102 knight - Nova. Wykupiona promocja. Mount waterbuffalo. Nie ma annihilatora ani POI. Ma potrawy z Hot Cuisine warte lekko 200k. 190 life ringów w mailboxie. Kupione wszystkie blessy.
2)56 sorc - Nova. Wykupiona promocja. Mount terrorbird. Nie ma zrobionego żadnego questa.
3)30 sorc - Refugia. Zrobiony tylko desert quest.
4)38 palek - Refugia. Również tylko desert.
5)8 knight - Celesta. Wyborne skille Smile
3.Zdjęcia :
1)[Obrazek: 29nxlvm.jpg]
2)[Obrazek: 296dhs0.jpg]
3)[Obrazek: 20tmsuo.jpg]
4)[Obrazek: xpneqt.jpg]
5)[Obrazek: 2aet161.jpg]
4.Kontakt :PW
5.Cena :60zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew na konto.


RE: Konto tibia - warrrkek - 14-12-2013 21:40

Grałem w tibie kilka lat więc ujmę to tak:
-Do gry nadaje się tylko EK, w resztę trzeba dużo kasy włożyć aby się przyjemnie expiło (EK nie da sięexpić przyjemnie, ale ma dobre EQ Tongue)
-Jakby dobrze wykorzystać te 17 dni Double EXP to konto mogło by iść pod bota - Corymy Carlin,Veno na 2 EK na Free Acc
-Już nie opłaca się grać w tibię, jak włożycie w to konto trochę serca to za 4-5 miesięcy może będzie 10-20zł/miesięcznie Wink


RE: Konto tibia - Tiger04 - 14-12-2013 21:48

(14-12-2013 21:40)warrrkek napisał(a):  Grałem w tibie kilka lat więc ujmę to tak:
-Do gry nadaje się tylko EK, w resztę trzeba dużo kasy włożyć aby się przyjemnie expiło (EK nie da sięexpić przyjemnie, ale ma dobre EQ Tongue)
-Jakby dobrze wykorzystać te 17 dni Double EXP to konto mogło by iść pod bota - Corymy Carlin,Veno na 2 EK na Free Acc
-Już nie opłaca się grać w tibię, jak włożycie w to konto trochę serca to za 4-5 miesięcy może będzie 10-20zł/miesięcznie Wink

Po pierwsze Twój pierwszy punkt nie ma sensu, po drugie czy on napisał dajcie mi radę jak grać w tibię, po trzecie nie jesteś zainteresowany po co piszesz.


RE: Konto tibia - warrrkek - 14-12-2013 22:01

(14-12-2013 21:48)Tiger04 napisał(a):  
(14-12-2013 21:40)warrrkek napisał(a):  Grałem w tibie kilka lat więc ujmę to tak:
-Do gry nadaje się tylko EK, w resztę trzeba dużo kasy włożyć aby się przyjemnie expiło (EK nie da sięexpić przyjemnie, ale ma dobre EQ Tongue)
-Jakby dobrze wykorzystać te 17 dni Double EXP to konto mogło by iść pod bota - Corymy Carlin,Veno na 2 EK na Free Acc
-Już nie opłaca się grać w tibię, jak włożycie w to konto trochę serca to za 4-5 miesięcy może będzie 10-20zł/miesięcznie Wink

Po pierwsze Twój pierwszy punkt nie ma sensu, po drugie czy on napisał dajcie mi radę jak grać w tibię, po trzecie nie jesteś zainteresowany po co piszesz.

Napisałem krótkie INFO dla tych którzy nie grają w tibie facepalm


RE: Konto tibia - JuNiOrSoDa - 14-12-2013 22:07

A kto "nowy" kupiłby na start konto za 60zł ? facepalm


RE: Konto tibia - Mafesto - 15-12-2013 14:23

(14-12-2013 21:40)warrrkek napisał(a):  -Już nie opłaca się grać w tibię, jak włożycie w to konto trochę serca to za 4-5 miesięcy może będzie 10-20zł/miesięcznie Wink
Nie rób mi tu proszę antyreklamy. Jak ktoś chce zarabiać na Tibii to się kupuje PACCa i bota i bez żadnego wkładania serca 3 dyszki minimum miesięcznie jest na starcie z takim ekiem. Bo co to jest 3cc dziennie?


RE: Konto tibia - Sloniasek - 15-12-2013 14:26

Tylko nie wiem kto ci kupi bez recovery keya >.<


Konto tibia - yazir - 02-02-2014 23:54

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.