Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy fires to scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy fires to scam? (/Temat-Czy-fires-to-scam-81674)

Strony: 1 2


RE: Czy fires to scam? - kubsztyl955 - 11-12-2013 23:37

(11-12-2013 23:28)bubu234 napisał(a):  Płaci teraz, bo fires dopiero wystartował. Głupio by było na samym początku nie wypłacać... Tak samo z Amber Gold, właściciel miał kilka podobnych biznesów wcześniej, wszędzie oszukiwał, amber gold też długo wypłacało..

widzę kolega chyba jeszcze nie zarabiał w internecie... Jak są wypłaty co 24h to się wypłaca co 24h, a jak nie wypłaca dłużej niż 48h to się przenosi na inny serwis który też będzie wypłacalny przez 2 miesiące i tak w kółko

dopóki wypłaca nie masz prawa nazwać go scamem


RE: Czy fires to scam? - Nortix - 11-12-2013 23:41

Ja tam może nie zarabiam ale mam paru znajomych którzy tam zarabiają i z tego co mi wiadomo to serwis im wypłaca pieniądze co do serwisu FG to został on sprzedany i dlatego trafił do SCAMu.


RE: Czy fires to scam? - Vex - 11-12-2013 23:44

facepalmfacepalmfacepalm

bekabeka


RE: Czy fires to scam? - mlody222 - 11-12-2013 23:48

Przestańcie zakładać takie durne tematy bo to już nudne się robi!
Jak uważasz że scam to spadaj i nie śmieć działu!


RE: Czy fires to scam? - Avible - 12-12-2013 00:01

Lubię Fires płacą itp. Ale mam parę pytań do Vex'a. Nie są to żadne oskarżenia ani nic w tym rodzaju po prostu mnie to zaintrygowało!!

1. Czym jest firma: "AGENCJA REKLAMY INTERNETOWEJ SURF BAR PIĄTKOWSKI RAFAŁ"
2. Czym jest: Adefekt.pl - Strona która wygląda identycznie jak Fires, a adres firmy jest przesunięty o parę ulic względem siedziby Blue Ice. Ale wygląda na bardziej rozwiniętą wersję Firesa, opartą na innym systemie zarabiania. A po reserchu okazuje się iż strona Fires jest przerobiona z Adefekt. (Adefekt powstało pierwsze)
3. Ten sam REGON i NIP dla firm: Adefekt i Blue Ice Co ciekawe według systemu weryfikacji to firma BlueIce działa od 2010 roku. A w tym okresie była podawana pod nazwą Adefekt.

Ogólnie temat był kiedyś poruszany przy okazji Firegifts ale ucichł bez komentarza.
Ale czy Fires to SCAM? Na chwilę obecną definitywnie NIE.
A akurat to że prowadził Firegifts to ja tu nie widze problemu.

Ogólnie miłość i bez obrzucania się gównem proszę.


RE: Czy fires to scam? - crew161 - 12-12-2013 00:15

Po co takie durne tematy za to warna powinni dawać.
Fires.pl wypłaca od zawsze , nie płaci za fraudy .
FireGifts ma nowego właściciela.


RE: Czy fires to scam? - Vex - 12-12-2013 00:16

2 lata temu mieliśmy założyć sieć afiliacyjną a, że nie wypaliło a grafika stała odłogiem to przerobiliśmy ją na fires ot mi cała filozofia Smile


RE: Czy fires to scam? - Avible - 12-12-2013 07:38

No i Tyle w temacie. :>


RE: Czy fires to scam? - TastemanPL - 12-12-2013 12:58

Haha śmieszny temat Smile Firegifts nagrodę dostać było trudno ale jak już zamówiłem tą myszkę to normalnie przyszło więc nie wiem o co wam chodzi. Jeśli chodzi o Fires to 3 wypłaty wysłałem i 3 dostałem więc na pewno nie jest to scamem. Śmiech i żal .


Czy fires to scam? - Sloniasek - 12-12-2013 13:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.