Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Fałszywe maile, prawdziwe IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Fałszywe maile, prawdziwe IP (/Temat-Rozwiazane-Falszywe-maile-prawdziwe-IP-7997)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Fałszywe maile, prawdziwe IP - NaoS - 31-05-2010 16:33

Kiedy namawiam ludzi żeby zapisali się do Lockerz, przy słowach "podaj maila" od razu się rozłączają i uciekają.
Prawdopodobnie boją się o spam na skrzynce pocztowej.

Czy jeżeli założe 20 fake kont pocztowych, wyśle sobie zaproszenia z konta lockerz na te maile (ale ich nie otworze) i będę wysyłał ludziom linki z tych kont prosto do rejestracji na lockerz; to również będę miał z tego jakieś kłopoty, czy Lockerz nie da rady tego wykryć?


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - xPietrek - 31-05-2010 16:40

Jeśli maile będą różne to nie wykryją, tylko nie zakładaj 20 maili typu: NaoS1, NaoS2, NaoS3 Tongue
Dobrze by też było na kilku skrzynkach pocztowych.


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - NaoS - 31-05-2010 16:45

Nie no, to oczywiste że różne Big Grin


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - Yanke$ - 31-05-2010 17:31

Ja też tak robiłem. Zgadzam się, po słowach "podaj mejla" zazwyczaj się rozłączają, bojąc się o zhackowanie poczty. Natomiast jeżeli podasz im hasło na poczcie i login, to tak mogą się zarejestrować. Potwierdzam, że tak Cię nie wykryją - sam dostałem mejla potwierdzającego koszulkę zapraszając dokładnie w ten sam sposób. A co do poczt na różnych serwerach: nie trzeba Wink ważne, żeby było inne IP, to się liczy. Tongue


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - Miu - 31-05-2010 20:39

sam działalem w ten sposób-sądzę,że to bardzo dobra metoda Wink nie ma się czego obawiać Big Grin


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - OneWho§ighs - 31-05-2010 22:56

lol co za pomysły


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - Dave Reflex - 06-06-2010 18:44

Mam pytanie odnosnie tego o tych zaproszonych...
Czy musi być te 20 rożnych ip na 20 kontach CZY na 1 innym ip mozna załozyc tych 20 ???


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - bmw00 - 06-06-2010 18:57

Na jednym ip mozna zalożyc 5 kont

Muszi byc inne ip bo jak na jednym ip zrobisz 20 kont fake to cie lockerz moze wykryc


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - Grabowkers - 06-06-2010 18:58

Na jednym IP możesz mieć maksymalnie 5 kont. Najlepiej żeby każde kotno było założone na innym IP.


RE: Fałszywe maile, prawdziwe IP - Dave Reflex - 06-06-2010 19:00

ale jak załoze na jednym ip to sie skapną cos??