Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Konta ... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Konta ... (/Temat-Rozwiazane-Konta-7977)



[Rozwiązane]Konta ... - Dave Reflex - 31-05-2010 12:19

Mam takie pytanie czy nie dało by rady założyć 20 kont i rejestrować każde na innym ip przy użyciu programu "Auto Hide IP" ? Za dobre odp PlusikTongueTongueTongueSmileSmileCool


RE: Konta ... - bmw00 - 31-05-2010 12:29

Tak na innym ip jest to możliwe
Ale sa szanse ze cie wykryją ale jak bedzies uzywał inne ip to moze ci sie uda


RE: Konta ... - Yanke$ - 31-05-2010 12:54

Uważam, że nie jest to możliwe. Lockerz jest cwane, zmieniając IP w neostradzie, na przykład, też Cię wykryją, bo przy zmianie IP zmienia się tylko jego końcówka, początek pozostaje bez zmian. Dzięki temu Lockerz bez trudu wykryje oszustwo.

Nie wiem natomiast jak jest z owym programem - Auto Hide IP -, aczkolwiek myślę, że Ci się nie uda. Mimo wszystko nie warto go używać, bo nie dowiesz się, czy jest to wykrywalne. Przecież nie napiszesz do nich mejla "Przepraszam, czy jak zaproszę znajomych przez program Hide IP to mnie wykryjecie?", prawda ? Więc nie radzę Tongue Dowiesz się tylko na restocku, a uwierz mi, zawód kiedy anulują Ci dobrą nagrodę jest ogromny.

Jeżeli mogę Ci coś polecić to to, że jeżeli zakładasz nowe konto i nie masz wielu punktów, zrób normalnie na legalu na jednym IP 20 fake kont, po czym napisz do nich mejla. Zabierają Ci 50 %, a na początku tej straty naprawdę nie poczujesz - a Z-List zostaje. Gorzej już, kiedy chcesz dostać ten tajemniczy prezent dla Zetów, ale to już Twój wybór, sam zdecyduj Smile


RE: Konta ... - Dave Reflex - 31-05-2010 12:57

dzięki + lecą.... i da ktoś e-mail do lockerz?? załoze sobie nowe konto , 20 fakeów i przeprosze.


RE: Konta ... - Yanke$ - 31-05-2010 13:13

Logujesz się na to nowe konto(z fake znajomymi): w prawym, dolnym rogu znajduje się napis "Contact us", klikasz na niego.
W Name wpisujesz imię i nazwisko
W Email: wiadomo, email
W Subject: All others inquiries(czy co)
I w treści przepraszasz za fake'i. W razie problemów załóż temat w dziale "Tłumaczenia", z chęcią pomogę. Tongue


RE: Konta ... - Dave Reflex - 31-05-2010 13:24

Dzieki . jesteś bosskiBig GrinBig Grin jakby się dało to bym ci ze 30tys plusów dałBig Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Konta ... - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.