Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! (/Temat-Ktos-sobie-wyplacil-moje-pieniadze-z-es-79561)

Strony: 1 2 3


Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - MrsLadyDoris - 06-11-2013 20:23

Jestem baaardzo wkurzona Angry. Dostałam dziś e-maila od es, że mam zmianę statusu wypłaty. Najgorsze z tego wszystkiego jest to, że wcale jej nie zlecałam!!! Wchodzę na swoje konto a tu zonk : nie ma moich pieniędzy...
Napisałam do administracji, nie wiem czy to wyjaśnią ale to dla mnie jest po prostu szok!
W moich danych gdzie był tylko sam mój e-mail dodano w dodatku jakieś męskie dane! a ja jestem kobietą i wcześniej nie dodawałam tam żadnych danych, teraz ktoś to zmienił!
Nikt nie miał dostępu do mojego konta na es, nikomu nie podawałam żadnych danych więc skąd taka sytuacja? Co się mogło stać? może w tej gorączce robienia wypłat ktoś się pomylił albo miałam włamanie na konto??? ale dane do logowania pozostały te same i dalej się na nie loguje, więc jakby ktoś się nawet włamał to zmienił by chociażby hasło? grr... nie jestem w stanie racjonalnie myśleć ze złości...
Może i nie miałam tam dużo kasy ale jak dla mnie zawsze było coś...
[Obrazek: Przechwytywanie0.jpg]
[Obrazek: Przechwytywanie01.jpg]
Dzwoniłam pod ten numer telefonu i odebrała jakaś kobieta mówiąc, że to pomyłka.
I co ja mam teraz zrobić? moje pieniądze przepadły już pewnie na amen i ich nie odzyskam bo wypłata ma status zrealizowana a ja w dodatku nie mam nawet konta na paypalu.....
Teraz już będę bała się korzystać z tego konta...


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - daniel42na - 06-11-2013 20:27

Zapewne jakiś keylogger. Przeskanuj dokładnie komputer.
Na PayPalu można otworzyć spór więc pieniądze powinny być do odzyskania, jesli administracja serwisu się tym zajmie.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - szykiryki - 06-11-2013 20:27

Wyjaśniaj z adminem easysub. Jest adres email z paypala, więc praktycznie easy posiada wszystkie jego dane, które są zapisane na paypalu. A może logowałaś się na jakiś innym kompie i nie wylogowałaś się?


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - UmCyK - 06-11-2013 20:33

Dzwon pod numer i powiedz że kasa albo sąd Smile


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - MrsLadyDoris - 06-11-2013 20:38

Póki co czekam na odpowiedź od admina es. Jestem pewna, że nikt nie miał dostępu do mojego konta, ponieważ nikomu nie dawałam swoich danych do logowania.Kilka razy logowałam się z tableta, który zawsze leży w domu i nikt inny z niego nie korzysta a zawsze loguje się ze swojego komputera z którego korzystam tylko ja...


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - bolo9797 - 06-11-2013 20:40

Czyli tylko keylogger..
Innego wyjscia nie ma.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Scoobyx - 06-11-2013 20:43

(06-11-2013 20:33)UmCyK napisał(a):  Dzwon pod numer i powiedz że kasa albo sąd Smile

Wątpię czy jest to prawdziwy numer. Złodziej na pewno podał fake dane, więc nie ma się co tym sugerować. Na forum raczej nikt ci nie pomoże. Pisz do es, oni powinni załatwić sprawę. Cofnąć pieniądze z PP. I przeskanuj komputer.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - UmCyK - 06-11-2013 20:45

Edytowanie numery lub jego dodanie powinno być potwierdzane kodem.


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - MrsLadyDoris - 06-11-2013 20:47

Wiem, że na forum nikt mi nie pomoże, cierpliwie czekam na odpowiedź na admina es ale musiałam się wyżalić bo targają mną bardzo złe emocje 4
Dobrze tylko, że nie była to jakaś zawrotna suma pieniędzy, tyle tylko, że miałam ją już przeznaczoną na konkretny cel brakowało tylko kilka złotówek...


RE: Ktoś sobie wypłacił moję pieniądze z es!!! - Sloniasek - 06-11-2013 20:50

Nie wchodziłaś w żadne podejrzane linki?
Przeskankuj kompa programem Malwarebytes AntiMalware