Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły na nowe PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Pomysły na nowe PP (/Temat-Pomysly-na-nowe-PP-79019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


Odp: Pomysły na nowe PP - v3XeR - 30-10-2013 11:10

Z oferya pracy nie wypali bo gimbusy nie szukaja pracy. A to oni daja Wam zarabiac

Wysłane z telefonu za kase zarobioną w sieci za pomocą TapaTalka


RE: Pomysły na nowe PP - Szaman1644 - 30-10-2013 11:12

Na PPA to sprawdzałem i zarobiłem ponad 70$, więc trochę popyt na to jest Smile


RE: Pomysły na nowe PP - Sloniasek - 30-10-2013 11:45

Darmowe lajki do ASKME.PRO
Strony bardzo podobnej do ask.fm


RE: Pomysły na nowe PP - mickej2501 - 30-10-2013 11:51

A ja proponuje BONY do sklepów i uwierzcie można na takim pp dużo zbić kasy tylko musiał by być na takiej podstawie https://fashionbon.pl/ Wiem co mówię ludzie szczególnie kobiety z miłą z chęcią skuszą się na taki bonik i przy bonach nie ma stwierdzenia że nie ma darmowych bonów bo często one widnieją w gazetach np po 5zl, 10zł i jakieś tam zniżki więc wieżą!. Takie pp można nawet spamować ulotkami na klatkach... Wink


RE: Pomysły na nowe PP - dante107 - 30-10-2013 12:59

Jak dla mnie przydały by się takie programy:
- "Wygraj bon na zakupy o wartości 1000zł" (im większa wartość tym łatwiej natrzepać leadów i najlepiej żeby bony były do łatwo dostępnych sklepów typu biedronka Smile )
- "Wygraj Iphona" (albo inny nowoczesny smartfon)
- "Wygraj 1000zł" (zamiast bonów czysta kasa robi na wyobraźnie ludziom i tu najłatwiej zarobić i tez im większa suma do wygrania tym więcej leadów)
- Programy okolicznościowe związane z przeróżnymi świętami też by dały duże pole manewru.


Odp: Pomysły na nowe PP - luxiorsan - 30-10-2013 13:11

Wszyscy wiemy jak dużo ludzi ogląda zagraniczne seriale. Jak wielu ludzi wyczekuje kolejnych nowych odcinków. Jak wszyscy jaraja się i opowiadają co się stało w ostatnim odcinku. Wydaje mi się że to jest bardzo dobra nisza.


RE: Pomysły na nowe PP - badii - 30-10-2013 13:46

To kreatora nie bedzie, ze wprowadzacie pp?;>
Ja mam pomysl na nisze, ale jak wszyscy zaczeli by jej uzywac to by sie wypalila Smile
Wprowadzac ten kreator czym predzej, ale z pp to mozecie dac jakies bony wlasnie, darmowe bilety do kina na premiere filmu Smile


RE: Pomysły na nowe PP - mickej2501 - 30-10-2013 14:10

Użytkownicy którzy zarabiają duże kwoty powinni mieć możliwość wysłania i zrealizowania własnego pomysłu poprzez kontakt z administracją Smile Wtedy więcej by zarobił użytkownik bo by miał swoją niszę i zarówno admin. Myślę również ze to by zwiększyło żywotność serwisu Smile


RE: Pomysły na nowe PP - dom3lek - 30-10-2013 14:56

Przedpremierowe odcinki WALKING DEAD. Wink


RE: Pomysły na nowe PP - wojtek1436 - 30-10-2013 16:33

chomikuj punkty