Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysły na nowe PP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: Pomysły na nowe PP (/Temat-Pomysly-na-nowe-PP-79019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Pomysły na nowe PP - ^.^ - 30-10-2013 07:11

,,Zamów darmową ( np bezprzewodową myszkę ) ''
Podaj nr telefonu w razie gdy kurier przyjedzie będzie się z Tobą kontaktował czy coś takiego.


RE: Pomysły na nowe PP - hunterpl444 - 30-10-2013 07:13

A ja proponuję z innej beczki i uważam że dużo idzie zarobić na tym:
1) Darmowe Doładowanie klejnotów w settlersonline
2) Word of Tanks doładowanie Golda - w tę grę gra miliony Polaków
3) I można by było wykorzystać potencjał Youtobe darmowe viewsy i like
4) Minecraft Darmowe konta premium
coś w ten deseń


RE: Pomysły na nowe PP - bolo9797 - 30-10-2013 07:13

Tak jak macer np 50 GB transferu chomikuj za free Wink


RE: Pomysły na nowe PP - lorkos - 30-10-2013 08:19

http://wyprzedaze.freebiz.pl/
myślę ,że to jest dobrze zrobione ,daje do zrozumienia że nagroda jest gwarantowana.Stawka wygranej mała więc nie budzi dużych wątpliwości.Myślę,że szybciej ktoś z tego skorzysta niż uwierzy,że dostanie za darmo bon o wartości 1000 zł.W każdym konkursie są duże nagrody-kto uwierzy,że za darmo dostanie coś wartościowego? No myślę,że mało osób.
Dając jakiś bon czy nagrodę z informacją gwarantowany o wartości 20-50 złotych szanse na skorzystanie są większe bo oferta jest bardziej wiarygodna.


RE: Pomysły na nowe PP - Sloniasek - 30-10-2013 09:01

Streamy LIVE z koncertów zespołów:
Nickelback - 2 listopad 2013
Hurts - 7 listopad 2013

Darmowe GB w Chomikuj.pl


RE: Pomysły na nowe PP - Szaman1644 - 30-10-2013 09:18

Nie zarabiam na Easy, ale może zacznę, dlatego się wypowiem. Wydaje mi się, że akcja z kuponami nie przejdzie, ponieważ jest już tego pełno na internecie i można niby "dostać" takie kupony podając tylko meila, więc nie wiem czy byłby to dobry pomysł Smile

Moje propozycje:
- punkty do Pou (gra utrzymuje się w App Store już chyba 3 miesiące w 1 piątce najczęściej pobieranych, pomimo tego, że jest płatna)
- like Facebook - przykład Xeno pokazuje, że wiele osób poszukuje darmowych lików, a on w ten sposób pozyskiwał(kradł) FP, więc może darmowe like zaoferować
- pośrednictwo pracy(podaj numer i miejsce zamieszkania, a my zadzwonimy do ciebie z ofertą)

To byłoby na tyle.


RE: Pomysły na nowe PP - smup33 - 30-10-2013 10:04

Może taki pomysł : Strona na której będzie się znajdowała możliwośc dostania Bonu na zakupy na allegro załóżmy bon np o wartości 200 zł bo allegro zawsze bło oblegane i bedzie a tej strony nikt jeszcze nie próbował. Załóżmy ze ktoś powie ze kto na to poleci: ale jeśli dodamy np reklama jakiejs aukcji losowej z allegro np piłka nożna i do tego podepniemy ze można dostac bon na zakup np tego to macie do wyboru całe rzesze nisz które możecei oblac produktami które kazdemu podpasują w każdej kategori i w każdej dziedzienie od aukcji gier lol bo sexshop więc wg mnie najlepsza możliwośc to uderzyc z bonami na allegro


RE: Pomysły na nowe PP - Szaman1644 - 30-10-2013 10:26

No ten pomysł ciekawy jest Smile


RE: Pomysły na nowe PP - smup33 - 30-10-2013 10:42

reputek jak sie podoba pomysł Smile


RE: Pomysły na nowe PP - sialala5 - 30-10-2013 10:43

Bilety na koncert.

W programie możliwość wpisania nazwy zespołu + dodania zdjęcia.

Spokojnie wypali.