Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie paysafecard - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Blokowanie paysafecard (/Temat-Blokowanie-paysafecard-78786)



Blokowanie paysafecard - mareczek - 26-10-2013 10:42

Witam. 2 dni temu spotkala mnie nieciekawa sytuacja. Kupilem sobie paysafecard za 20zl i przy probie wplacenia na bet365 zobaczylem, ze PIN jest 'nieprawidlowy'. Wszedlem na strone paysafecard i sprawdzilem czy mam srodki na karcie. Okazalo sie, ze wystapil 'blad'. Poszedlem wiec do punktu gdzie kupilem karte i powiedzialem, ze nie dziala. Sprzedawczyni oczywiscie stwierdzila, ze to nie ich wina, zwrotu dac nie chciala i powiedziala, zebym poszedl do glownej 'siedziby' na co odrzeklem 'lekko' zirytowany, ze juz biegne do Kanady. Kupilem w innym punkcie, tym razem za 20zl karte, sprobowalem doladowac. Stalo sie to samo. Pomyslalem, ze musze napisac. Szybciutko dostalem odpowiedz:

Drogi Użytkowniku,

serdecznie dziękujemy za zapytanie.

Karta pozostała zablokowana przez system bezpieczeństwa.

Możemy zaproponować Panu zwrot środków.

Prosimy o przesłanie następujących informacji na nasz adres e-mail:
Skan lub zdjęcie

- informacje o przyczyny zwrotu środków
- dane bankowe (nazwa banku, nazwa właściciela rachunku, IBAN, BIC/SWIFT)
- adres zamieszkania
- kopia paysafecard
- kopia ważnego dowodu osobistego (paszport, prawo jazdy lub dowód osobisty - obie strony)

Zwrot środków trwa w naszej firmie zazwyczaj od 2 do 3 tygodni.


Odpisalem, dlaczego zostala zablokowana? Oni unikali odpowiedzi przez kolejne maile. Nastepnie jeszcze raz wyslali powyzszy tekst. Wiadomo, wkurzylem sie. Mam teraz czekac 3 tygodnie na 40zl, a do tego niewiadomo dlaczego niby zablokowali te kwote, patologia facepalm

Pytanie moje: Co mam zrobic? Mial ktos podobny przypadek?


RE: Blokowanie paysafecard - diabloo07 - 26-10-2013 10:48

Miałem identyczną sytuację ponad rok temu. Nieważne, gdzie bym nie kupił kodu, to nie działał od samego początku. Niestety nic z nimi nie załatwisz, tylko musisz czekać na zwrot i używać innej metody na bet365.


RE: Blokowanie paysafecard - mareczek - 26-10-2013 11:23

Masakara, zwykle oszukiwanie ludzi, bo gdyby chociaz odpisali dlaczego, ale nawet nie racza tego zrobic. Dzieki. W takim razie temat do zamkniecia.


Blokowanie paysafecard - Artinesse - 28-10-2019 10:23

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.