Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czwarte Urodziny Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-2)
+--- Wątek: Czwarte Urodziny Zarabiam.com (/Temat-Czwarte-Urodziny-Zarabiam-com-78506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Czwarte Urodziny Zarabiam.com - Admin - 21-10-2013 08:49

Czwarte Urodziny Zarabiam.com
Witajcie,
Dziś jest szczególny dzień! imprezaimprezaimpreza
Nasze forum obchodzi dzisiaj czwarte urodziny Wink

[Obrazek: us18.png]

Dokładnie cztery lata temu 21 października 2009 roku, forum zostało otworzone publicznie i systematycznie się rozwijało. Na początku chciałbym podziękować Ekipie Forum, która robi więcej niż widać gołym okiem, "by żyło Wam się lepiej" (i nie startuje na prezydenta, gdyż zbyt małe zarobki).


Przez ostatni rok zarabiam.com bardzo mocno się rozwinęło i obecnie z czystym sumieniem można śmiało stwierdzić, że jesteśmy największym w Polsce forum o zarabianiu przez internet (nie samozwańczym jak to w niektórych przypadkach bywało).
Chciałbym też gorąco podziękować użytkownikom bez których to forum nigdy by nie istniało, to dzięki Wam się bacznie rozwija i idzie w dobrą stronę zgodnie z przekazem Gossip w piosence Move in the Right Direction. imprezaimpreza

Od początku forum oraz blog o zarabianiu odwiedziło około 5,000,000 unikalnych osób oraz ponad 50,000,000 odsłon co jest niezwykłym wynikiem jak na niszową tematykę jaką jest zarabianie przez internet, które nie jest dla "mas". Forum w moim odczuciu jest na właściwej drodze rozwojowej i stale pracujemy z ekipą by je polepszać, w nowym roku mamy wiele nowych pomysłów i planów którymi zapewne Was zaskoczymy.


Z roku na rok zarabiamy też coraz więcej, kilka lat temu sumy rzędu 5-7 tysięcy miesięcznie były czymś niezwykłym i tylko najlepsi osiągali takie wyniki, na dzień dzisiejszy dla większości wyjadaczy to standard, a najlepsi zarabiają ponad 10x więcej, są nawet i tacy którzy zbliżają się do 6 cyfrowych wypłat - a wszystko to zarobione dzięki pracy przez internetSmile Dla wielu osób zarabianie w sieci czy praca przez internet stała się głównym dochodem, są też oczywiście osoby, które wyłącznie "dorabiają" jednym i drugim życzymy pomnożenia swoich zarobków w nadchodzącym nowym rokuSmile
Dużo pracy należy jeszcze włożyć i inwestować w zawartość, nadrobić zaległe sprawy, wszelkie Wasze sugestie bacznie obserwujemy i dziękujemy za nie.
Fajerwerków niestety nie zdążyłam przygotować, wybaczcie, że tak "na sucho".

Ogromne podziękowania należą się wszystkim użytkownikom, którzy przysłużyli się do popularyzacji adresu Naszego serwisu oraz aktywnego poszerzania zawartości forum. Obiecuję trzymać rękę na pulsie


Na koniec dodam, że z okazji tego święta rozdamy parę forumowych gadżetów, kubków oraz porcję forum gold dla WSZYSTKICH zainteresowanychSmile
Konkursy pojawią się lada chwila i będą obowiązywały cały tydzień tak więc - stay tunned Tongue IdeaIdeaIdea


EDIT.


KONKURS 1

KONKURS 2

KONKURS 3


Pozdrawiam Cool
Admin



Odp: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - v3XeR - 21-10-2013 08:53

Chcialbym podziekować forum, bo to tutaj nauczyłem się zarabiać.
Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum, szczególnie adminów za świetny pomysł stworzenia forum.
Więcej zarobków Wam wszystkim życzę!
Czekam na gadżet Big Grin

A teraz - sto lat, sto lat niech żyje... HeartHeart


Wysyłane z mojego GT-S5360 za pomocą Tapatalk 2


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - pireq - 21-10-2013 08:55

zatem wszystkiego najlepszego!Huh
Oby tych wyświetleń było jeszcze więcej, szczerze to nie wiedziałem że to już 4 lata, co prawda ja forum znalazłem nie dawno i bardzo żałuję że dopiero tak późno.. jestem z forum może z 2 tygodnie a moje zarobki już wzrosły i wszystkiego nauczyłem się tylko tutaj! Wielkie dzięki!


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - bolo9797 - 21-10-2013 08:56

Noo ladnie Wink Ja niestety jestem tutaj tylko rok ;p Czekam na konkurs i zycze jeszcze wiekszych sukcesow.


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - Mksiak - 21-10-2013 09:04

Niech Ci gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie impreza


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - Pixel25 - 21-10-2013 09:10

Fajnie, Życze dalszych sukcesów przez kolejne lata bo jest to jedyne forum z taką fajną tematyką o zarobkach w necie i skupiacie dużo ludzi którzy znają się na tej tematyce i są chętni pomóc.


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - adkam12 - 21-10-2013 09:14

sto lat niechaj żyje Nam Smile korzystałem z wielu for, jednak w końcu migrowałem tutaj i jest to zdecydowanie najlepsze forum o zarabianiu w Polsce - wspaniała ekipa i super społeczność.
Życzę Wam wielu sukcesów i pozdrawiam ekipę IdeaIdeaimprezaimpreza


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - B_Y_K_U - 21-10-2013 09:27

Sto lat!! Sto lat!! I oby tak dalej!! Najlepszego wszystkim użytkownikom, aby każdy z nas zarabiał jeszcze więcej dzięki temu wspaniałemu forumSmile


Odp: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - Slight - 21-10-2013 09:29

Ja tu już ponad rok i 2 miesiące siedzę. Na forum trafiłem chyba poprzez tag "zarabianie w internecie". Na początku były to groszowe sprawy, teraz już dużo, dużo lepiej.

Wszystko to dzięki temu forum!
Także i ja dziękuję całej ekipie oraz współtworzącym je użytkownikom. Wink

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2


RE: Czwarte Urodziny Zarabiam.com - aero2 - 21-10-2013 10:09

Wszystkiego najlepszego życzę, aby forum istniało do końca świata i jeden dzień dłużej.Smile

Też tu trafiłem z Google po jakiejś frazie, chyba poradniki, nie pamiętam już.

Wszystkie fora widziałem o zarabianiu, byłem na nich, ale na tym najszybciej się człowiek dowie wszystkiego i dostanie odpowiedź, przy okazji wpadnie refów.Huh

Tortu nie mam, ale chyba najbardziej pasuje to:
[Obrazek: 0002IZ00U8LD25MO-C116-F4.jpg]