Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania (/Temat-pp-pobierzpliki-pl-Skuteczny-program-do-zarabiania-78316)

Strony: 1 2 3 4


pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - czainik111 - 18-10-2013 12:25

Zachęcam do skorzystania z Programu Partnerskiego http://pobierzpliki.pl

Proszę o rejestracjię w programie z linku http://pobierzpliki.pl/pp/525bd35ca432a039069f2a69bd7c344cfc87d90d==

Każda osoba rejestrująca się z linku polecającego otrzyma wskazówki jak się reklamować (proszę o informacje na PW).

PobierzPliki.pl to unikatowe miejsce w sieci, gdzie każdy może pobierać dowolną liczbę plików z portali takich jak YouTube, Wrzuta, Rapidshare, Hotfile, RedTube, Chomikuj.pl. Pobieranie plików poprzez nas serwis jest bardzo proste, nawet dla komputerowych laików. Co najważniejsze, nie jest ograniczone żadnymi limitami – wszystkie materiały dostępne są od zaraz! Dodatkowo zastosowaliśmy najlepsze technologie, które sprawiają, że pobieranie materiałów jest wyjątkowo szybkie. Dzięki temu popularność naszego serwisu nieprzerwanie rośnie, co gwarantuje udaną współpracę.

Płacimy za osoby zarejestrowane poprzez link Partnera, zapewniając atrakcyjne formy reklamowe oraz bardzo wysoki współczynnik konwersji, co przekłada się na wysokie zarobki każdego Partnera zarejestrowanego w tym programie.

W programie jest dużo kreacji reklamowych, które możecie wykorzystać.

Stawka 10 zł - za każdą rejestrację (na stronie jeszcze widnieje stawka 9 zł)

System poleceń partnerów:

Pozyskaj partnerów i zarabiaj pasywnie dzięki ich pracy. Im większy ruch generują strony partnerskie tym wyższa stawka oraz prowizje.

Do programu mogą przystąpić:

Właściciele prywatnych Stron WWW (Dowolna strona internetowa, Blog, Forum dyskusyjne, Społecznościowy profil internetowy, Aplikacja internetowa), Webmasterzy stron komercyjnych, Blogerzy, Specjaliści marketingu w wyszukiwarkach, Posiadacze legalnych baz e-mailowych.

Proszę o rejestracjię w programie z linku http://pobierzpliki.pl/pp/525bd35ca432a039069f2a69bd7c344cfc87d90d==

Każda osoba rejestrująca się z linku polecającego otrzyma wskazówki jak się reklamować (proszę o informacje na PW).

Na razie nie przedstawię Wam dowodów wypłat, bo od niedawna zacząłem, ale prowadzi go ta sama osoba co hdplayer.pl a tam działam od roku.


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - Takeo - 18-10-2013 13:27

Faktycznie można pobierać, czy fake ? Pytam z ciekawości.


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - osgrzegos - 18-10-2013 13:29

Można protestować Smile


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - czainik111 - 18-10-2013 13:37

Tego nie wiem czy można pobierać czy nie.
Według mnie coś tam zawsze możnaSmile


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - batman - 18-10-2013 14:37

ale trzeba chyba aktywowac konto smsem co kosztuje 30zl


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - Sloniasek - 18-10-2013 14:59

Jak dla mnie zwykli wyłudzacze pieniędzy, tutaj trzeba zapłacić za aktywację usługi pobierania plików gdzie jest wiele alternatyw darmowego pobierania tych plików

Punkty z regulaminu owego serwisu
Cytat:III.2. Opłata aktywacyjna za rejestrację dokonywana jest poprzez wysłanie wiadomości SMS o treści AP.PobierzPL na numer 92058 . Koszt 1 SMS wynosi 20 zł netto (24,60 brutto)

Cytat:III.4. Opłatę aktywacyjną można dokonać również w ramach Promocji "1 ZŁ" za pomocą systemu PayPal w takim przypadku opłata aktywacyjna wynosi 1 zł netto


Ja bym nie ryzykował.


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - czainik111 - 18-10-2013 20:18

Każdy zdecyduje sam czy warto czy nie - Nic na siłę.


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - Takeo - 18-10-2013 21:03

Podaj proszę Twój przykładowy link referencyjny


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - matek697 - 18-10-2013 22:14

Wysoka konwersja a ściąga 20zł+ za sms? facepalm


RE: pp.pobierzpliki.pl - Skuteczny program do zarabiania - Lukaskov96 - 03-11-2013 17:06

Mam pewne pytania co do tego serwisu. Czy są wypłacalni?? Mniemam, że strona należy do tego samego właściciela co "hdplayer.pl"?