Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja (/Temat-HDplayer-pl-zarabiaj-prawdziwe-duza-konwersja-77856)



RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - koza09 - 16-01-2014 21:16

Będzie się dało zmienić ilość pobrań w programie pobieranie plików? Mam taką niszę że bez tego nie ruszę.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 16-01-2014 22:13

(16-01-2014 21:16)koza09 napisał(a):  Będzie się dało zmienić ilość pobrań w programie pobieranie plików? Mam taką niszę że bez tego nie ruszę.

Tak wprowadzimy to wraz z aktualizacją nowe panelu partnerskiego integrującego wszystkie PP. Mamy w planach bardzo dużo udogodnień dla Państwa i systematyczne wdrażanie nowych Programów Partnerskich.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Sloniasek - 16-01-2014 22:23

Mam pytanko z innej beczki, w jakim banku eForsa realizuje przelewy?


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - czainik111 - 16-01-2014 23:01

(16-01-2014 22:23)Sloniasek napisał(a):  Mam pytanko z innej beczki, w jakim banku eForsa realizuje przelewy?

Taki to cudak CABP nr rozliczeniowy 19401076


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Sloniasek - 17-01-2014 08:40

Jestem pod wrażeniem tego serwisu, dziwne że wcześniej go tutaj nie było.
Nie dość że kosmicznie wysokie stawki (10zł za lead) to jeszcze support na bardzo dobrym poziomie Smile
Wysłałem rachunek z wypłaty i jakieś 15 minut później miałem go już jako zaakceptowany.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - hunterpl444 - 17-01-2014 10:02

@up ja to samo test zrobiłem i chyba się przeniosę ale pod warunkiem że wprowadza modyfikacje do pobierzplik bo bez np. podania ilości mb ciężko jest


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Marcopl2 - 17-01-2014 10:21

Dokładnie bez zmian ilości pobieranego pliku tak samo osobiście przekreślam ten program. Tutaj też obniża leady to że użytkownik musi sam wysłać SMS, a nie wpisać numer a następnie przepisać pin. Czy kiedyś takie coś wejdzie w obieg w systemie pobierania plików? Czy własnie o to chodzi, by eForsa różniła się tym sposobem, bardziej legalizując tego typu zarobki? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - eforsa - 17-01-2014 13:38

(17-01-2014 10:21)Marcopl2 napisał(a):  Dokładnie bez zmian ilości pobieranego pliku tak samo osobiście przekreślam ten program. Tutaj też obniża leady to że użytkownik musi sam wysłać SMS, a nie wpisać numer a następnie przepisać pin. Czy kiedyś takie coś wejdzie w obieg w systemie pobierania plików? Czy własnie o to chodzi, by eForsa różniła się tym sposobem, bardziej legalizując tego typu zarobki? Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Odpowiadamy na powyższe pytania (mama nadzieję, że niczego nie pominiemy):
* Obecnie priorytetem jest dla Nas usystematyzowanie procesów związanych z programami partnerskimi oraz zintegrowanie wszystkiego do 1 panelu zarządzania. To wdrożenie zostanie wykonane mamy nadzieje w przeciągu 3 tygodni. Możliwe, że szybciej, ale wolę podać bezpieczną datę
* Spisujemy wszystkie Państwa uwagi i sugestie zmian. Pojawiają się różne np. możliwość podawania Ilości zmiennej / wyłączania intro w playerze itp. Wszystko zapisujemy i wszystko wdrożymy bezpośrednio ze wspomnianą poprawką lub od razu w kolejnych etapach rozwoju. Niektórych rzeczy nie jesteśmy po prostu w stanie przyspieszyć bo chcemy zachować jednocześnie ciągłość działania Naszych portali
* W tym tygodniu priorytetem była dla Nas zmiana serwerów dedykowanych i dzisiaj wprowadzane są ostatnie poprawki z tym związane. Liczę, że zbliżający się weekend pokaże tego rezultaty w postaci nieprzerwanie działających i przede wszystkim szybko działających stron
* Nasz bank rozliczeniowy: Credit-Agricole
* Płatność SMS ma oczywiście swoje plusy i minusy. Z testów Naszych partnerów wynika przede wszystkim, że zarabiają na tym więcej niż na subskrypcji MT. To jest istotny czynnik. Co więcej konkurencyjne portale tego typu odeszły od tej metody ponieważ źle rozwiązali prawnie tą metodą i mieli blokady lub braki wypłat od operatorów na tym podłożu. My to rozwiązaliśmy i na chwilę obecną Nasza opieka prawna jest w pełni wystarczająca aby serwisy mogły bezproblemowo działać w pełni legalnie z korzyścią dla partnerów i użytkowników portali
* Co do samych subskrypcji MT w systemie Plików. Kolejnym etapem rozwoju jest u Nas wdrażany portal pod właśnie "Pliki" i tutaj będą aż 3 modele płatności do wyboru aby każdy partner mógł wybrać sobie dokładnie to co będzie lepiej u niego konwertować. Niestety w przypadku płatności MT są też zawsze niższe stawki za lead, ale to już będzie indywidualnie do przetestowania przez partnerów.
* Mamy też wiele pomysłów na nowe PP. Duży nacisk położymy na zapełnienie NISZ, których do tej pory nikt nie mógł zapewnić dając Państwu kreatory stron o praktycznie dowolnych treściach (zgodnych z prawem) z podpiętymi Naszymi rozwiązaniami płatności... Nie chcemy mówić za dużo, aby nie zapeszać, ale plany rozwoju są długoterminowe i bardzo ambitneSmile)

Pozdrawiamy wszystkich i zapraszamy do efektywnej, długotrwałej współpracy!


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - Marcopl2 - 17-01-2014 13:46

(17-01-2014 13:38)eforsa napisał(a):  * Co do samych subskrypcji MT w systemie Plików. Kolejnym etapem rozwoju jest u Nas wdrażany portal pod właśnie "Pliki" i tutaj będą aż 3 modele płatności do wyboru aby każdy partner mógł wybrać sobie dokładnie to co będzie lepiej u niego konwertować. Niestety w przypadku płatności MT są też zawsze niższe stawki za lead, ale to już będzie indywidualnie do przetestowania przez partnerów.

Dziękuje za odpowiedź , jeżeli rzeczywiście to wdrążycie, będę mógł z Wami zarabiać na moich niszach Smile zatem pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać na zmiany Smile


RE: HDplayer.pl - zarabiaj prawdziwe $ duża konwersja - arek105 - 17-01-2014 18:02

Pomoże ktoś?
Mam Link referencyjny do playera
http://hdplayer.pl/p/52d557cbb7bd3aa11bc7d79703ec73842002915d==/redirect=film/Tytuł filmu
I np wpisuje tytul Lewis Dewis
http://hdplayer.pl/p/52d557cbb7bd3aa11bc7d79703ec73842002915d==/redirect=film/Lewis Dewis
ale za spacją nie czyta a jak dodam np + miedzy Lewis a Dewis to nie pokazuje jaki film i opis tak samo podloga...
Ma ktoś inny myk?