Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Klamstwo Rhaegara!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Klamstwo Rhaegara!!!! (/Temat-Klamstwo-Rhaegara-77676)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - duzypawel - 09-10-2013 14:07

(09-10-2013 13:43)kempallo napisał(a):  To ze nie mam konta VIP nie znaczy ze od razu jestem cylka!!! Mnie też oszukał tylko ze na 200 zł i tez szukam jakiegoś rozwiazania, bo czemu ma być bezkarny?

JAKIEGOŚ rozwiązania?

liczysz na to, że zmówienie różańca pomoże? nawrzucanie mu wulgaryzmów? zastraszenie? taniec przywołujący deszcz? skąd Ty się człowieku urwałeś?

drukuj i/lub zgrywaj na płytę dowody i zasuwaj na komisariat.

co do czyjegoś podejrzenia, że jesteś multikontem tego oszusta to albo ten ktoś ma rację albo masz IQ dywanu i nie wiesz co się dzieje.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - MaLiN - 09-10-2013 14:08

jedno pismo zostanie wysłane do prokuratury, jak to napisał Traw3k, a my po tym dorzucimy swoje Smile


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 09-10-2013 14:11

@[Verb22],

czytaleś co pisałem? Dzisiaj sprawa została wysłana do odpowiednich organów, m.in do prokuratury generalnej i rejonowej (rejon Stargardu). W pismach jest zawarte wszystko, że zostało oszukanych kilkadziesiąt osób, gdzie, dlaczego itd. Wam wystarczy teraz oświadczenie dla osób oszukanych do wysłania - jest w trakcie przygotowywania. Piszę po raz trzeci, że wrzucę tutaj w temat.

Sprawa wstępnie została przekazana do mediów, na razie lokalnych (u mnie), ale możliwe że pójdzie na całą Polskę. Smile

@[duzypawel],

nie odpisuj, bo to dla Cylki pożywka i on ma z Ciebie ubaw. Smile

@[MLN],

pisma zostały wysłane przez dwie oszukane osoby (m. in. mnie). Wam zostaje iść na najbliższy komisariat jak pisał whysoserious, albo poczekać na oświadczenie.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - damianus627 - 09-10-2013 14:26

@Traw3k gratulacje jeszcze raz dla ciebie że wszystko pozgłaszałeś nawet do mediów.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - archi99 - 09-10-2013 14:39

z mojej pespektywy to jest tak, że on tymi multikontami chce wpakować podejrzenia jeszcze na inne konta np. na te z większym stażem Tongue i właśnie teraz nie wiem czy ten kwenk co nawet dużo zarabiał nie jest też sprytnie przygotowanym kontem Tongue


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Slasher1 - 09-10-2013 14:46

(09-10-2013 14:01)Verb22 napisał(a):  Admin, może zbanujesz nieco chipsow?

dopóki się nie dobierzemy do dupy temu frajerowi, będzie sobie palil fajke wodną i zlewał z naszych postów. Musi się znależć choć jedna osoba ktora pojdzie do prokuratury.
Zarzuty:

- zorganizowanie piramidy finansowej
- gra na nielegalnych w polsce zakladach bukmacherskich
- tworzenie słupów poprzez konta bankowe i moneybookers
- Oszukanie kilkudziesięciu osób na kwotę blisko 50000 zł

Kogut Ty lepiej wyjdź z domu bo Ci powietrza w pokoju brakuje.


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Traw3k - 09-10-2013 14:48

@[damianus627],

prawda jest taka, że ludzie to lemingi. O prawie nic nie wiedzą, wolą przeboleć stówę, czy dwie i zostawić w cholerę - tracąc jednocześnie zaufanie do wszystkiego, co się porusza i oferuje pomoc. Potem mamy takie zawistne społeczeństwo, bo tacy oszuści są bezkarni.

Dodatkowo Cylka myśli, że tak jak niecały rok temu - teraz też mu nic nie zrobią. Na jego miejscu szukałbym kraju, z którym Polska nie ma umowy ekstradycyjnej i spieprzał jak najszybciej. Chociaż w Polsce dostanie łagodny wyrok kary, jeśli odda wszystkie pieniądze, a za granicą mógłby pójść siedzieć na dożywocie. Smile

I nie, nie jestem żadnym agentem CBŚ, ABW, urzędnikiem ze skarbówki, policjantem, etc. Ja po prostu wykonuję swój obywatelski obowiązek, żeby Wam było lżej. Lol Po części czuję się odpowiedzialny, bo sam go broniłem. Z drugiej strony - jak byście otrzymywali umówione kwoty i zarabiali, nie polecalibyście tego dalej...? Rolleyes


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - Slasher1 - 09-10-2013 14:54

(09-10-2013 14:48)Traw3k napisał(a):  prawda jest taka, że ludzie to lemingi. O prawie nic nie wiedzą, wolą przeboleć stówę, czy dwie i zostawić w cholerę - tracąc jednocześnie zaufanie do wszystkiego, co się porusza i oferuje pomoc. Potem mamy takie zawistne społeczeństwo, bo tacy oszuści są bezkarni.

Czyli np. Verb22 który boi się wyjść z domu, oszukali go tutaj na 300 zł i jeszcze inni na pewnie 3 razy tyle ale nie zgłosi tego. Nie doliczam 2000$ i 500$ z BB i ProfitClicking które wpłacił i przez rok reinwestował nie wypłacając nic Jerk2


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - archi99 - 09-10-2013 14:55

teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem tylko działać Tongue im szybciej to będzie w telewizji tym szybciej go złapią bo media mają siłę co widać po onecie czy interii itp. itd. traw3k czekam na dalszy rozwój wydarzeń i na pismo Wink


RE: Klamstwo Rhaegara!!!! - daniel42na - 09-10-2013 14:55

Damn.. przestańcie sie tu wzajemnie wytykać palcami i wyśmiewać. Wiem że to fajny temat do nabijania postów ale są pewne granice. Posty zgłaszam ;/