Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj (/Temat-Nie-przegap-okazji-znana-Francuska-strona-z-Nagrodami-teraz-po-Polsku-jest-to-naj-77478)



Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - Arqus - 04-10-2013 22:07

Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to najlepsza oferta na mojej stronie , bardzo duzy wybor nagrod Serdecznie Zapraszam : http://www.prizee.com/pl/monCompte/parrainage/lien?parrain=xxxxxxxxxxx


RE: Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - tomazzi - 04-10-2013 22:10

regulamin forum się kłania
:
brak postów na reflink
brak czystego linku


RE: Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - pawelos377 - 05-10-2013 07:37

korzysta/ł ktoś ?


RE: Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - tomazzi - 05-10-2013 07:51

(05-10-2013 07:37)pawelos377 napisał(a):  korzysta/ł ktoś ?

korzystałem przed laty Smile wysyłali nagrody ( specjaliści np za 5 euro potrafili otrzymać 10 razy tą samą rzecz bo pisali, że nie doszło bo na poczcie po drodze ukradli) a na allegro kwitł handel maskotkami i innymi bajerami z prizee.com
w końcu zamknęli sklepik dla polaków na kilka lat, teraz ponownie otworzyli
miałem konto przez cały czas zamknięcia sklepu dla polaków a na nim kilkaset tysięcy bubz z którymi nic zrobić nie mogłem, teraz konto znikło Big Grin


Nie przegap okazji , znana Francuska strona z Nagrodami teraz po Polsku , jest to naj - Sloniasek - 05-10-2013 09:03

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.