Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! (/Temat-Astrocash-org-Goraczka-Zlota-Wyzsze-Stawki-Ciekawe-Dyskusje-77115)



Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! - AstroCash.org - 28-09-2013 12:32

[Obrazek: olivia.png]
Witajcie!

Już chyba wszyscy doskonale wiedzą, że dziś bardzo ważny dzień.
Z okazji tego dnia, najlepiej konwertujące oferty dla Polski zostały podbite nawet o 20%, nie tracąc na wartości w stosunku do konwersji !!!

Chcemy was wszystkich zaprosić na wspólne "jaranie się" spadającymi monetami na AstroCash TeamSpeak 3 (IP Address: 193.33.34.20:10672).
Administracja będzie przebywać na nim od godziny 17:00 i będzie dla was dostępna, jeżeli chodzi o jakiekolwiek pytania oraz problemy.

Powodzenia!

PS. Tak, wiem, wiem... super obrazek dobrałem Big Grin



RE: Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! - Admin - 28-09-2013 12:39

Z obrazkiem zaszalałeś Tongue

Życzę udanych zarobków serwisowi i earnerom Smile


RE: Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! - matimus - 28-09-2013 14:38

Ja już 2 $ wczoraj LolJerk


RE: Astrocash.org - Gorączka Złota! Wyższe Stawki, Ciekawe Dyskusje! - Sloniasek - 28-09-2013 18:13

Zbędne posty usunięte, następne nie związane z tematem będą karane warnami.