Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczenia na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ograniczenia na forum (/Temat-Ograniczenia-na-forum-76498)

Strony: 1 2


Ograniczenia na forum - Reinkarnator - 16-09-2013 23:39

Witam,

Chciałbym zasugerować małą (?) zmianę w ograniczeniach tworzenia nowych tematów.
Związane jest to z Warnem jaki dostałem "bez ostrzeżenia" Smile (pouczenia) gdy umieściłem temat w dziale

Off-Topic > Sprzedam, Kupię, Zamienię > Archiwum Sprzedam Kupię Zamienię .

Jeżeli jest ograniczenie do zakładania nowych tematów (np. w dziale Sprzedam/Kupię jest to 50 postów), albo zablokowane odpowiadanie w tematach zamkniętych/usuniętych, to chyba dobrze by było zablokować również i ten pod-dział, skoro umieszczanie tam nowych tematów jest zabronione ? Smile

To tak w razie, jakby Web Developerzy się nudzili Big Grin


RE: Ograniczenia na forum - daniel42na - 16-09-2013 23:42

Nikt nie domyślił się że ktoś jest na tyle pokręcony lub uparty żeby zakładać tematy w archiwum. facepalm


RE: Ograniczenia na forum - Killer - 16-09-2013 23:50

Daniel po raz kolejny mnie uprzedził i po raz kolejny jestem z nim w 100% zgodnym, oczywiście dział można zablokować skoro takie eksperymenty się rejestrują TongueLol


RE: Ograniczenia na forum - Reinkarnator - 17-09-2013 00:02

Dzięki za szybką odpowiedź Smile

A tak zapytam - czy nie dałoby rady na przykład w drugą stronę - "co komu szkodzi post w Archiwum - nie zaśmieca stream'owego wątku sprzedaży, a być może ktoś kto będzie twardo szukał konkretnej oferty (JUŻ nie będzie mu zależało na jakości wątków np."cena do uzgodnienia", bo przeszukał główny wątek i nie było) znajdzie ją właśnie w Archiwum" ? Big Grin

wy ustalacie reguły, tak tylko pytam Lol nowym by mogło to trochę ułatwić (więc też można dać jakiś mały próg, żeby spamu się nie wkradło za dużo)


RE: Ograniczenia na forum - yazir - 17-09-2013 00:07

Archiwum jak sama nazwa wskazuje zawiera oferty które są nieaktualne...


RE: Ograniczenia na forum - tomazzi - 17-09-2013 08:14

facepalmfacepalm
mnie by nawet nie przyszło do głowy, że trafi się taki agregat co wymyśli by temat nie mogąc w dziale sprzedam zamieścić to zamieści go w archiwum

zamknijcie może możliwość pisania w archiwum bo jak jeden się znalazł mądry inaczej to i mogą być inni pomysłowi


RE: Ograniczenia na forum - Sloniasek - 17-09-2013 08:24

A może lepiej tematy pisać w koszu Lol


RE: Ograniczenia na forum - tomazzi - 17-09-2013 08:37

(17-09-2013 08:24)Sloniasek napisał(a):  A może lepiej tematy pisać w koszu Lol

nie poddawaj pomysłów Tongue


RE: Ograniczenia na forum - duzypawel - 17-09-2013 12:36

(17-09-2013 08:24)Sloniasek napisał(a):  A może lepiej tematy pisać w koszu Lol

miałbyś dużo mniej roboty Smile


RE: Ograniczenia na forum - Admin - 17-09-2013 22:05

zrobione.