Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennie ponad 5$ . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennie ponad 5$ . (/Temat-Dziennie-ponad-5-76406)



Dziennie ponad 5$ . - badyl00 - 15-09-2013 09:16

Szukam osoby która pomoże mi zarabiać w internecie . Ppa odpada . Buxy odpadaja . w zamian za pomoc moge sie lognac z refa lub odpalic pare % z zarobkow . moje gg :45838827


RE: Dziennie ponad 5$ . - tomazzi - 15-09-2013 09:20

całe forum masz poświęcone zarabianiu
wystarczy zacisnąć zwieracze i zabrać się za czytanie a na 100% znajdziesz coś dla siebie


temat do kosza


RE: Dziennie ponad 5$ . - badyl00 - 15-09-2013 09:25

No wlasnie co z tego ze znajde jak nikt nie bedzie chcial mi wyjasnic o co w tym chodzi dokladniej czy wytlumaczyc jakies szczegoly .... myslisz ze po co zalozylem tego posta :* a tak poza tym to duzo czytam na forum ale co z tego ze przeczytam posta z 2012 r jak nie wiem czy to dalej nie jest scamem czy juz nie oplacalne czy moze cos innego .. albo po prostu tak malo osob zarabia ze nie wiem jak tam zarobic


RE: Dziennie ponad 5$ . - tomazzi - 15-09-2013 09:26

od tego jest temat danego programu by po przeczytaniu go jak się czegoś nie wie w nim pytać
temat trafi do kosza bo tam jest miejsce tego tematu, z resztą takich jak twój temat leniów którym się szukać nie chce jest już w koszu setki


Dziennie ponad 5$ . - Sloniasek - 15-09-2013 09:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.