Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE (/Temat-wilchelm111-OSZUST-NACIAGACZ-SAMA-NIE-WIEM-JAK-NAZWAC-POMOZCIE-75064)

Strony: 1 2


wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - zabajka - 23-08-2013 11:49

postanowiłam założyć temat o tym userze

w tym linku możemy znaleźć jego dowód wypłaty wraz z opisem :

http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-4077

nie powiem, zainteresował mnie i zaciekawił i napisałam na pw zapytanie i odpowiedź jaką dostałam to w pierwszej chwili nie wiedziałam jak mam zareagować na to co było tam napisane
oto screen pw, przeczytajcie i oceńcie sami


scr 1
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c95ee87f6e82ed85.html

scr 2

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e48d99674b6344e3.html


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - tomazzi - 23-08-2013 11:52

bekabekabeka promocja dla ciebie 300$, chwyt marketingowy
ciekawe ile bez promocji ? 1000 $, 2000$ ???

ja nie wiem skąd się tacy jelenie biorą którzy myślą, że ktoś jest tak samo głupi jak oni mądrzy inaczej
a tekst na temat tutora to już w ogóle dla mnie świadczy o jednym : oszust który oddawszy do recenzji o ile ma co oddać nie sprzedałby nic
każdy co ma coś wiarygodnego i dobrego na sprzedaż to oddaje do recenzji nawet jak chce za to i 20 zł, a tutaj 300$ w ciemno facepalmfacepalmfacepalmfacepalm


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - diabloo07 - 23-08-2013 12:01

Jesteś jedną z 3 osób... a napisał to 30 osobom Huh


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - altrovski - 23-08-2013 12:04

Do mnie też pisał to samo na LCP, najpierw miał pomóc za free, wystarczyło mieć hajs na inwestycje, a teraz trzeba kupić jakiś poradnik za 900 zł hahaha. Dobra beka.


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - altrovski - 23-08-2013 12:07

(23-08-2013 11:52)tomazzi napisał(a):  bekabekabeka promocja dla ciebie 300$, chwyt marketingowy
ciekawe ile bez promocji ? 1000 $, 2000$ ???

ja nie wiem skąd się tacy jelenie biorą którzy myślą, że ktoś jest tak samo głupi jak oni mądrzy inaczej
a tekst na temat tutora to już w ogóle dla mnie świadczy o jednym : oszust który oddawszy do recenzji o ile ma co oddać nie sprzedałby nic
każdy co ma coś wiarygodnego i dobrego na sprzedaż to oddaje do recenzji nawet jak chce za to i 20 zł, a tutaj 300$ w ciemno facepalmfacepalmfacepalmfacepalm

A ty kolego wypowiadasz się w ten sposób a zobacz swoją sygnę.. "Sprzedam miejsce w sygnaturze". WTF?!


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - marcel_kk - 23-08-2013 12:11

Ale czad, niesamowity gość ten @wilchelm111, fora pomylił, tu nie znajdzie
debili co wybecelują 100 zela.
Widocznie koles wyszedł z prostego założenia:
jak sie nie potrafi zarobić w necie samemu kasy,
to trzeba zarobić na naiwności ludzkiej sprzedając nic nie warty chłam.


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - GoodLecki - 23-08-2013 12:11

Fakt nie co nie rozgarnięty delikatnie mówiąc. Big Grin
Jednak nie możesz go nazywać oszustem bo cię nie oszukał i może oskarżyć o pomówienie. Co najwyżej głupkiem, naciągnąć też cie nie naciągnął bo osoba która by się na to złapała musiała by być jeszcze większym głupkiem beka
Wziął przykład z zagranicy gdzie w sieci jest dużo poradników tego typu i jest ułamek % które się na to nabierają i płacą takie i większe sumy.Chłopak se poleciał filmem co Big Grin


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - tomazzi - 23-08-2013 12:11

(23-08-2013 12:07)altrovski napisał(a):  
(23-08-2013 11:52)tomazzi napisał(a):  bekabekabeka promocja dla ciebie 300$, chwyt marketingowy
ciekawe ile bez promocji ? 1000 $, 2000$ ???

ja nie wiem skąd się tacy jelenie biorą którzy myślą, że ktoś jest tak samo głupi jak oni mądrzy inaczej
a tekst na temat tutora to już w ogóle dla mnie świadczy o jednym : oszust który oddawszy do recenzji o ile ma co oddać nie sprzedałby nic
każdy co ma coś wiarygodnego i dobrego na sprzedaż to oddaje do recenzji nawet jak chce za to i 20 zł, a tutaj 300$ w ciemno facepalmfacepalmfacepalmfacepalm

A ty kolego wypowiadasz się w ten sposób a zobacz swoją sygnę.. "Sprzedam miejsce w sygnaturze". WTF?!

nie przypominam sobie byśmy kolegami byli, za młody jesteś to raz
dwa - masz edytuj więc nie spamuj
trzy - to nie temat o mojej sygnaturze
cztery- na 4000 postowych kontach płacisz 20-25 minimum za miesiąc u szanujących się użytkowników piszących na forum, moje konto ma znacznie więcej postów więc i cena jest wyższa i koniec off


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - bolo9797 - 23-08-2013 12:12

Kolego up p co ci chodzi?? Co w tym dziwnego?? Pelno osob sprzedaje sygne..?? Np jako reklamie.


RE: wilchelm111 - OSZUST, NACIĄGACZ ? SAMA NIE WIEM JAK NAZWAĆ - POMÓŻCIE - Sloniasek - 23-08-2013 12:14

(23-08-2013 12:07)altrovski napisał(a):  
(23-08-2013 11:52)tomazzi napisał(a):  bekabekabeka promocja dla ciebie 300$, chwyt marketingowy
ciekawe ile bez promocji ? 1000 $, 2000$ ???

ja nie wiem skąd się tacy jelenie biorą którzy myślą, że ktoś jest tak samo głupi jak oni mądrzy inaczej
a tekst na temat tutora to już w ogóle dla mnie świadczy o jednym : oszust który oddawszy do recenzji o ile ma co oddać nie sprzedałby nic
każdy co ma coś wiarygodnego i dobrego na sprzedaż to oddaje do recenzji nawet jak chce za to i 20 zł, a tutaj 300$ w ciemno facepalmfacepalmfacepalmfacepalm

A ty kolego wypowiadasz się w ten sposób a zobacz swoją sygnę.. "Sprzedam miejsce w sygnaturze". WTF?!


Jeżeli nie masz nic sensownego do powiedzenia w temacie to nie spamuj.
Uzytkownik wilchelm111 miał 100% ostrzeżeń bez bana więc zostało to zamienione na bana. Dziękuję dobranoc.