Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z JMGOLD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj z JMGOLD (/Temat-Zarabiaj-z-JMGOLD-7459)



Zarabiaj z JMGOLD - gregorianooo - 21-05-2010 22:49

JM&Gold (dokładny opis)


Postanowiłem, założyć nowy, uporządkowany i konkretnie wyjaśniony wątek na temat JM&Gold.

Przedstawiam Wam rewolucyjny system w którym możesz otrzymywać stale miesięczne wynagrodzenie za oglądanie reklam.
System jest podobny do Get paid To Click, ale jednak są pewne różnice:

Wystarczy się zarejestrować i wyklikać 1000 reklam (8-10 dziennie) by otrzymać tzw. srebrną sztabkę, która da Ci 5$ miesięcznie.
Aby zwiększyć swój dochód możesz również polecić 50 osób i dostaniesz kolejna srebrna sztabkę dająca plus 5$ miesięcznie. Razem mamy 10$ miesięcznie.
Możliwości jest więcej:
- wyklikasz np 3000 reklam = będziesz miał 3 srebrne sztabki co daje 15$
- polecisz 150 osób dostaniesz kolejne 3 srebrne sztabki równe 15$
zarobione pieniążki możesz zainwestować kupując kolejne sztabki np złote w cenie 50$ dające miesięczny przychód 10$
. Możesz również wpłacić kasę i zakupić sztabki od razu (25$ kosztuje srebrna, 50$ złota).
Wpłaty jak i wypłaty można dokonać poprzez paypal i alertpay.
Podczas rejestracji będziesz proszony o podanie polecającego. Proszę wpisz tam: karpiq - Nic na tym nie tracisz, a możesz mi pomóc.

Po rejestracji i zalogowaniu się na konto możesz zacząć klikać w reklamy. Znajdują się one w zakładce "My ads" lub w menu górnym strony "publicity"
Wszystkie statystyki swojego konta znajdziesz po kliknięciu przycisku "my account" w prawym menu.
Reklamy możesz klikać raz na 24h. Co do wypłaty to czas oczekiwania na wypłatę wynosi 7 dni, chyba ze zrobisz upgrade swojego konta to dostaniesz ja na drugi dzień. Pieniążki za sztabki doliczane są 30 dnia każdego miesiąca do Twojego konta.

http://www.jmgold.com/?ref=gregorianooo


RE: Zarabiaj z JMGOLD - Dareczek13 - 22-05-2010 00:48

1,Temat BYŁ !!!
2.Nie dałes czystego linka (zlamanie regulaminu)!!
3.widze ze jestes super "swierzy" (0 reputów i 1 post napisany,mianowicie TEN) !!
Chcesz refey to nie wpierdzielej sie na pierwsze lepsze forum i nie zakladaj tematow.!

Proponuje kosz !


RE: Zarabiaj z JMGOLD - Mr.TaraN - 22-05-2010 11:17

Oczywiście zgłaszam raport bo temat jest w 100% zerżnięty z mojego.


RE: Zarabiaj z JMGOLD - Kilol - 22-05-2010 16:46

Było. Koszyk.Tongue


Zarabiaj z JMGOLD - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.