Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od "zera" do miliardera? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Od "zera" do miliardera? (/Temat-Od-zera-do-miliardera-74193)



RE: Od "zera" do miliardera? - Sloniasek - 22-08-2013 10:08

U mnie:
[Obrazek: sq2fsj.png]

Mam pytanie:

Zarobiłem te 70$ z bonusem, jeżeli bym wpłacił powiedzmy 100$ to mógłbymm wypłacić to co udało mi się uzbierać bez bonusu?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-08-2013 13:16

Wszystko co zarobiłeś z własnych środków możesz wypłacić kiedy chcesz.


RE: Od "zera" do miliardera? - Sloniasek - 22-08-2013 13:36

Aha czyli to co do tej pory zarobiłem czyli 70$ będzie anulowane?Tongue


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 22-08-2013 15:36

anulowane nie, po prostu musisz obrocic to daaaaalej.
Dzisiaj dzień na giełdzie kończę, podsumowanie:
- Na początku dnia moje przypuszczenia zawiodły - zamknięta pozycja ze stratą 45 000zł
- Postanowiłem zaryzykować w drugą stronę(poprzednia strata na złocie na sprzedaż), czyli zakup złota, co skutkuje po mniej więcej 2 godzinach +65 000zł

Podsumowanie dnia dzisiejszego: +20 000zł not bad Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - sewirus - 22-08-2013 16:38

(22-08-2013 10:08)Sloniasek napisał(a):  U mnie:
[Obrazek: sq2fsj.png]

Mam pytanie:

Zarobiłem te 70$ z bonusem, jeżeli bym wpłacił powiedzmy 100$ to mógłbymm wypłacić to co udało mi się uzbierać bez bonusu?

Wymagania odnośnie wypłaty kwoty bonusowej:

Aby wypłacić swój bonus należy przeprowadzić transakcję na minimum $10,000 na każdy $1 bonusowy. Np. aby otrzymać bonus $100 należy przeprowadzić transakcję na minimum $1,000,000.

Uwaga: można wypłacić środki przed uzyskaniem minimalnej ilości transakcji, jednakże wówczas traci się kwotę bonusową.


RE: Od "zera" do miliardera? - Hienas - 23-08-2013 00:37

Ile zarobiłeś ogółem z tego 100 tyś? Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - skillz - 23-08-2013 09:32

Jakby ktos chcial poczytać o forexie to wrzucam tutaj link hasło: 23456789
Link: http://chomikuj.pl/mrchoody/Forex*2c+Gie*c5*82da
Jak skończe czytać co tutaj jest to jeszcze wrzuce zagadnienia o giełdzie, a i polecam zacząć od P. Surdla, mi osobiscie troche pomogło Smile


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 23-08-2013 11:48

W dniu dzisiejszym czekam na przyznanie konta VIP na markets, spowoduje to zmniejszenie spreadów, w przypadku głównych walut jest to redukcja o polowe, w przypadku złota o 20 centów, więc wczoraj miałbym więcej o ok 7 tys gdybym mial juz konto Big Grin


RE: Od "zera" do miliardera? - Szatyn - 23-08-2013 13:12

Za co dostajesz konto vip ? za osiągi, czy sam jakieś pisemko wysłałeś ?


RE: Od "zera" do miliardera? - Kiljan - 23-08-2013 22:13

Szatyn, konto VIP za depozyt.
Jutro powinienem udostępnić Wam kolejną część poradnika, przez weekend powinienem napisać dwie kolejne części, wolę napisać to w częściach ponieważ wtedy możecie to sobie na spokojnie poczytać i Was nie znudzi, a jakby od razu było 30 stron no to już moglibyście czytać między wierszami, a nie o to chodzi Smile Wszyscy którzy posłuchali się mojej rady co do złota(na KUP) w dniu dzisiejszym zarobili bardzo ładne pieniądze, ponieważ złoto w ciągu jednego dnia poszło w górę aż o 30 dolarów!!! To gigantyczny skok jak na jeden dzień.