Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy (/Temat-Reklamy-na-Facebooku-w-postaci-komentarzy-73406)



Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - cassh23 - 25-07-2013 15:15

Witam.

Reklamuje się ktoś na Facebooku w postaci komentarzy na różnych FanPagach (nie swoich) ?

Jeżeli tak to co jaki czas banują lub wyskakuje konto do weryfikacji? jak to najlepiej robić?

Wrzucam 3-4 komentarze na FanPaga obojętnie jakiego... poszły.
Wchodzę po 10min na innego FanPaga już wyskakuje weryfikacja SMS konta.

Ciekawy jestem jak są ustawione automaty facebooka. Orientuje się ktoś jeżeli chodzi o ten typ reklamy na facebooku?


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - kolankofajno - 25-07-2013 20:06

Nie rozumiem?Ty chcesz reklamować swoje strony fanpage w komentarzach?Czy chcesz wrzucać linki i jakoś na tym zarobić?Bo jeżeli tak to nie wiem czy zarobisz chociaż 10 zł w miesiąc,od razu masz bana na takim fp.


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - cassh23 - 26-07-2013 09:34

(25-07-2013 20:06)kolankofajno napisał(a):  Nie rozumiem?Ty chcesz reklamować swoje strony fanpage w komentarzach?Czy chcesz wrzucać linki i jakoś na tym zarobić?Bo jeżeli tak to nie wiem czy zarobisz chociaż 10 zł w miesiąc,od razu masz bana na takim fp.

Chce reklamować link w komentarzach pod postami na innych fanpagach.
Prędzej dostaje się bana od facebooka a raczej weryfikację tożsamości niż bana od FanPaga.

10zł? Jerk2 180zł w 2 dni...z tym że mało reklamowałem z właśnie takich przyczyn. impreza


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - mireck - 27-07-2013 17:35

A jakby weryfikowac konta numereem, chyba by i tak sie oplacilo. Klientow szukalea na allegro z aukcji cy jakis tajny sposob Tongue
Uzywales socialmediabaru?


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - sacrifice - 27-07-2013 17:48

wystarczy jedno zgłoszenie od właściciela fp i już na żadnym nie będziesz mógł dodać komenta


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - cassh23 - 27-07-2013 18:25

(27-07-2013 17:48)sacrifice napisał(a):  wystarczy jedno zgłoszenie od właściciela fp i już na żadnym nie będziesz mógł dodać komenta

Nie ma znaczenia, chodzi o ominięcie "automatycznego bana bądź ograniczenia".


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - Karo77 - 04-08-2013 13:17

Próbowałam tego, niektóre fp blokują inne nie. Nie ma reguły, trzeba mieć szczęście.


RE: Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - bosman - 06-08-2013 11:59

Najlepiej załóż sobie kilka kont (bo głupio na swoim być takim spamerem Tongue).


Reklamy na Facebooku w postaci komentarzy - Sloniasek - 06-08-2013 13:01

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.