Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj (/Temat-Jesli-promujesz-gry-ksiazki-filmy-lub-cokolwiek-o-tematyce-fantasy-to-zajrzyj-73234)



Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Captain - 23-07-2013 00:22

Witam Smile

Jeśli posiadasz lub chcesz wypromować grę, książkę, forum, serwis, film lub cokolwiek o tematyce fantasy, to mogę ci w tym pomóc.

Posiadam fanpage na facebooku o tej właśnie tematyce link

Mogę wrzucić na nim trochę wpisów promujących.

Cena to tylko 1zł za jeden wpis.

Częstotliwość zamieszania postów promujących to co chcesz wypromować to jeden post na dzień.


Jeśli jeszcze zainteresowany pisz na email: [email protected]


Pozdrawiam.
Captain


Odp: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - miniek9090 - 23-07-2013 00:37

Wypromować? Przeciez ten fanpage ma 100 fanow nabijanych pewnie przez wymiany i ty chcesz aż 1 zl za posta? beka ludzie za wpisy na fanpagach 30-60k like biorą po 2-4 Zł i tam trafia do kilkudziesięciu tysięcy ludzi...powodzenia ze sprzedażą..

Wysyłane z mojego GT-S5570 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Captain - 23-07-2013 00:49

Osoby które polubiły mój fanpage znalazły go w komentarzach pod kwejkami (tam promuje mój fanpage). Nie są to żadne osoby z wymiany, żadne sztuczne konta, ani nic takiego, ale osoby które z własnej nieprzymuszonej woli polubiły mój fanpage, gdy się na niego natknęły. Więc są to osoby które faktycznie interesują się tą tematyką.

A co do tego, że tylko nieco ponad stu fanów - teraz może tak, ale szybko zdobywam kolejnych i za miesiąc czy dwa będzie znacznie więcej, a za pół roku może być bardzo dużo.


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - szczygielek - 23-07-2013 19:24

łohoho, bez jaj, dam 5gr Wink


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Captain - 23-07-2013 23:00

A wsadź sobie pan te 5gr w żyć.

Jeśli ktoś ma fanpage z dziesiątkami tys ludzi i sprzedaje reklamę z 2-4 zł od wpisu, tak jak napisał kolega powyżej, to jego sprawa. Taka reklama jest warta przynajmniej z kilka razy więcej.


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - lukaszz9 - 23-07-2013 23:18

obraź się bo nikt Ci nie chce dać 1zł za posta. dziwny jesteś,a z takim nastawieniem to nic nie zarobisz. swoją drogą i tak dobra oferta jesli ktos Ci daje 5gr.
skoro za post na fanpage powiedzmy 50k fanow sie placi 2zł


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - alex2000 - 24-07-2013 11:26

ile masz wejść dziennie?
pisz pw


RE: Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Sloniasek - 24-07-2013 12:08

Zapoznaj się z regulaminem forum.


Jeśli promujesz gry, książki, filmy lub cokolwiek o tematyce fantasy to zajrzyj - Sloniasek - 24-07-2013 12:08

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.