Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... (/Temat-Zarabianie-przez-gry-Interes-Mmorpg-i-nie-tylko-73221)



Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - macgates - 22-07-2013 20:10

Witam serdecznie

Moja przygoda zarabiania z gier zaczęła się od sprzedawnia złota (CC) w Tibii, potem założylem serwer OTS, z którego zrezygnowałem.
Teraz mam zamiar złożyć sobie porządny komputer i na nowo tworzyć OTS, jeśli ktoś jest zainteresowany tematem chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Aczkolwiek chciałbym się dowiedzieć czy wy również zarabiacie w ten sposób i na czym polegają wasze zarobki?

Ja mogę powiedzieć wam tyle, na złocie (CC) w Tibii zarobiłem mniej więcej 24 tyś zł na pół roku, wszystko poszło w świat (zagranicy), zakończyłem gre i sprzedałem wszystkie postacie łącznie było 6 postaci na których zarobiłem 5500 zł, natomiast z mojego serwera w ciągu 2 tygodni zarobiłem 1700 zł około.

Teraz jestem w trakcie robienia na nowo serwera zaczynając od podstaw.

Chciałbym się dowiedzieć o waszych pomysłach na zarobek z internetu (gry mmorpg, ots, postacie, strony internetowe, youtube, klikanie reklamy itp)

Liczę na ciekawe informacje z waszej strony.

Dziękuje.

Lista:
Tibia - Wyższy lvl (Postać i gold)
Metin 2 - Balmora - Złoto i postać.
World of Tanks - ?
World of Warcarft ?
Diablo 3 - Dużo ludzi kupują na allegro.
Dofus - Nowość.
Supreme Desiny - Nowość.
Aion - ?
Entropia Universe - ?


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - v3XeR - 22-07-2013 20:13

Cytat:Ja mogę powiedzieć wam tyle, na złocie (CC) w Tibii zarobiłem mniej więcej 24 tyś zł na pół roku,
H@h@h@h@h@h@ Big Grin


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - duzypawel - 23-07-2013 07:17

(22-07-2013 20:10)macgates napisał(a):  Ja mogę powiedzieć wam tyle, na złocie (CC) w Tibii zarobiłem mniej więcej 24 tyś zł na pół roku, wszystko poszło w świat (zagranicy), zakończyłem gre i sprzedałem wszystkie postacie łącznie było 6 postaci na których zarobiłem 5500 zł, natomiast z mojego serwera w ciągu 2 tygodni zarobiłem 1700 zł około.

(...)

Chciałbym się dowiedzieć o waszych pomysłach na zarobek z internetu (gry mmorpg, ots, postacie, strony internetowe, youtube, klikanie reklamy itp)

więc chcesz powiedzieć, że zarabiając ponad 7 k miesięcznie grając w gry postanowiłeś zainteresować się zarabianiem w internecie, np klikaniem w reklamy?

w sumie racja. nie ma takiej nudy jak przy graniu a do tego można zarobić ok dolara na tydzień Smile


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - Sloniasek - 23-07-2013 07:37

Też kiedyś tworzyłem OTSy z kumplem, ale to było z 7 lat temu Big Grin
Głównie zarabiałem na sprzedaży złota w grze Runescape, obecnie sprzedaję Astral Diamenty w grze Neverwinter Online za euro ;]


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - LordBeaK - 09-08-2013 07:40

Wiem, że w WoT można zarobić na sprzedaży kont a na WoW robicie zwierzątka warte dużo na Allegro i jeszcze handel kartami umożliwiającymi dalszą grę.


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - Nupek369 - 11-08-2013 13:08

Ja widuję oferty golda i itemów z Margonem na allegro. Kokosów się z tego raczej nie zbije, ale parę złotych na pewno można zarobić Wink


RE: Zarabianie przez gry (Interes) Mmorpg i nie tylko... - Bathrum - 11-12-2022 08:40

Na Tibii już raczej nie zarobisz, ale jeśli szukasz pomysłów na zarabianie m.in na graniu w gry, to zapraszam na priv Big Grin