Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube (/Temat-Socialcreator-info-Najtansze-konta-YouTube-73085)



Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - daniel42na - 20-07-2013 14:32

Socialcreator.info

! Z niewiadomych przyczyn opcja tworzenie kont youtube chwilowo nie działa !

To serwis na którym możecie stworzyć zweryfikowane konta Youtube/gmail po bardzo niskiej cenie.
Minimalna kwota wpłaty to 5,50$ - dostajemy za to 500 kredytów które wydać możemy na konta YT, Twitter lub Hotmail.

Koszty:
konto yt - 5 kredytów
konto twitter - 2 kredyty
konto hotmail - 2 kredyty

Aby tworzyć konta potrzebujemy jeszcze listę proxy (do znalezienia w sieci), pamiętajmy jednak aby nie tworzyć za wiele kont na 1 proxy.

Podsumowując za jedno zweryfikowane konto YT zapłacimy tylko 15-20 groszy Wink
Korzystajcie, pozdrawiam. Smile


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - Qwik - 20-07-2013 14:36

Kupie konta na yt i będę sprzedawać na lcp po 50 gr


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - matimus - 21-07-2013 08:00

(20-07-2013 14:36)Qwik napisał(a):  Kupie konta na yt i będę sprzedawać na lcp po 50 gr
Na lcp tak tutaj nie Jerk Panowie do roboty bo konkurencja czeka...Lol


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - sedor - 31-08-2013 05:42

założyłem konto, kupiłem 500 creditsów za 5$ + prywatne proxy za 5$, do którego mam dostęp przez miesiąc.
efekt? czekam od około 2 tygodni na włączenie funkcji tworzenia kont dla gmaila/YT, która jesr rzekomo "offline for updates". Napisałem do nich maila i zero odzewu.

dzięki za polecenie tej stronki, polecam! facepalm


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - Qwik - 31-08-2013 09:44

(31-08-2013 05:42)sedor napisał(a):  założyłem konto, kupiłem 500 creditsów za 5$ + prywatne proxy za 5$, do którego mam dostęp przez miesiąc.
efekt? czekam od około 2 tygodni na włączenie funkcji tworzenia kont dla gmaila/YT, która jesr rzekomo "offline for updates". Napisałem do nich maila i zero odzewu.

dzięki za polecenie tej stronki, polecam! facepalm

Trzeba trochę samemu myśleć.Ja po zobaczeniu ze trzeba jeszcze dodać swoje proxy podziękowałem.


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - daniel42na - 31-08-2013 13:32

facepalm
Polecam używać zawiniątka pod czaszką, informacje chwilowym braku funkcji gmail mozna znalezc przed wpłatą 5$, odpowiednie proxy można znaleźć za free.
http://www.proxyfire.net/forum/showthread.php?s=8744534db5ca8e80b188f721c3cb8a89&t=61995&page=21


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - sedor - 31-08-2013 18:16

skąd pewność, że nie wpłaciłem kasy dzień wcześniej, zanim zaczęli wprowadzać "apdejt", o ile to w ogóle tak można nazwać, panie wszystkowiedzący? Update, które trwa już ponad 2 tygodnie! beka

to chyba rzecz jasna, że można albo używać darmowego shitu, albo zapłacić i mieć proxy na własność? widocznie nie dla ciebie.. Rolleyes

zamiast okazać skruchę, że poleciłeś gówno, to piszesz posty jak wyżej...szkoda słów. No nic, pozostaje mi chyba jeszcze raz Ci podziękować facepalm


RE: Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - daniel42na - 31-08-2013 18:29

Dziecko kochane chciałem Wam pomóc podając na tacy sposób na konta za 20 groszy który długo działał żebyście nie musieli kupować starterów lub płacić za konta >50 groszy.
Oczywiście moja wina że przestał działać. Wink Przepraszam na przyszłość na pewno zachowam tylko dla siebie.
A może powinienem codziennie sprawdzać czy aby na pewno działa?
Nie będe gówniarzy uczył kultury lub używania mózgu.
To że zapłaciłeś za pare proxy 5$ i myślałeś że namachasz na tym dużo kont tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak gówno się znasz.


Socialcreator.info - Najtańsze konta YouTube - Sloniasek - 31-08-2013 19:34

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.