Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GPTR - nowy dział? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: GPTR - nowy dział? (/Temat-GPTR-nowy-dzial-72786)



GPTR - nowy dział? - LessiPL - 15-07-2013 08:15

Czy nie przydałby się Nam na forum dział GPTR ? bardziej przejrzyste wątki byśmy mieli, zapraszam do dyskusji użytkowników.


RE: GPTR - nowy dział? - kompik - 15-07-2013 11:08

Rozwiń GPTR,
@edit
Albo dobra, ja rozwinę: Get paid to Read.


RE: GPTR - nowy dział? - xAzulante - 15-07-2013 11:27

Według mnie, dobra myśl.


RE: GPTR - nowy dział? - Karczu - 15-07-2013 20:42

Wg mnie też. To duża gałąź, zbliżona mocno do buxów, ale jednak bardziej rozwinięta (jednak w mojej opinii również tak samo nieopłacalna Tongue). No ale bawi się w to mnóstwo ludzi, a to dla ludzi jest to forum, więc jestem na tak.

Dodatkowo oddzieliłbym dział Buxów i Surfbarów, bo to zupełnie różne rzeczy. I teraz bez sensu, że buxy i surfbary są obok siebie, a GPTR gdzieś "błądzą" po forum, choć do buxów bardziej pasują.

Oprócz tego:
- dział 'Prawo" znajduje się w kategorii głównej "Prawo, Banki, Domeny" - bez sensu, trzeba to zmienić Smile (tak, wiem, kiedyś były tam działt związane z bankami i domenami, ale już nie są, a napis został...)
- dział "Prawo" zmieniłbym na "Prawo w Sieci" i dał albo do kategorii "Off-Topic", albo do głównej "Zarabianie przez Internet" - teraz jako jedyny dział w kategorii dziwnie wygląda
- dział "Zbiór serwisów zarobkowych" zmieniłbym na "Zbiór pozostałych serwisów zarobkowych", bo część osób zmylona nazwą może dodawać tam serwisy uploadowe, inwestycyjne itd., zamiast do wydzielonych im specjalnych działów na to

Jak ktoś się ze mną zgadza, proszę o reputki Smile A jak ktoś się nie zgadza, słucham propozycji jak inaczej można to poprawić.


RE: GPTR - nowy dział? - Ty27mek - 15-07-2013 20:44

Z tego co rozmawiałem z Bananem to wspominał, że chyba powstanie taki dział, więc raczej pomysł dobry Smile


RE: GPTR - nowy dział? - MrocznyKILL - 03-08-2013 19:50

Jestem za Smile świetny pomysł ...

(15-07-2013 20:44)Ty27mek napisał(a):  Z tego co rozmawiałem z Bananem to wspominał, że chyba powstanie taki dział, więc raczej pomysł dobry Smile

Miło słyszeć że Admin bierze pod uwagę dodanie takiego działu Smile