Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" (/Temat-Koniec-z-napychaniem-portfela-spamerom-72484)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Odp: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - ciamciaj - 10-07-2013 17:02

Ma bo jest przykładem do tematu człowieku....

Pokazałem prosty program, nie udzielam się bo nie było takiej potrzeby i ktoś dał go tu na przykład.

Wysłane z Phone'a


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 17:08

(10-07-2013 17:02)ciamciaj napisał(a):  Ma bo jest przykładem do tematu człowieku....

Pokazałem prosty program, nie udzielam się bo nie było takiej potrzeby i ktoś dał go tu na przykład.

Wysłane z Phone'a

Jesteś osobą aktywną więc pomysł w ogóle nie ma nic wspólnego z twoimi tematami... a to że ktoś nie zrozumiał koncepcji no cóż kto ma więcej niż 2 szare komórki wie że ten przykład jest "idealny" ... i nie ma co tego rozdrapywać bo tylko jemu podobni będą Exclamation


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Majka - 10-07-2013 17:10

Nie spinajcie się chłopaki Idea Nie ma po co Rolleyes
Może administracja forum zajmie głos w temacie?
Dodaj ankietę na początku - będzie przejrzyście komu się podoba Twój pomysł a komu nie Idea


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Br0nek1234 - 10-07-2013 17:25

Nikt Ci nie musi się tłumaczyć.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 17:29

(10-07-2013 17:25)Br0nek1234 napisał(a):  Nikt Ci nie musi się tłumaczyć.

Nie mi nie mi (chyba nawet nie wiesz co to za dział i w jakim celu powstał)... jeśli ktoś coś neguje wypadałoby poprzeć to argumentami Wink


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - surfer0700 - 10-07-2013 17:32

(10-07-2013 17:20)MrocznyKILL napisał(a):  surfer0700 chętnie usłyszę Twój komentarz odnoście takich postów http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167 i jak one wpływają na postrzeganie forum...


A ja chętnie udzielę swojego komentarza...
Obserwuję temat od dłuższego czasu i jak dla mnie "kto pierwszy ten lepszy" to najodpowiedniejsze rozwiązanie. Jeżeli wcześniej serwis nie był publikowany na łamach forum to obojętnie czy ktoś jest na forum tydzień czy 10 lat ma prawo do zamieszczenia tematu o nim +
swojego reflinka. Nie trzeba być aktywnym użytkownikiem naszej społeczności aby podzielić się swoim znaleziskiem, a przy okazji zarobić kilka groszy.
W moim mniemaniu rejestracja z reflinka to jakby podziękowanie za podzielenie się z innymi swoim znaleziskiem oraz podziękowanie za rzetelne przedstawienie owego serwisu. Jeżeli temat nie jest dla nas wyczerpujący to po prostu nie rejestrujemy się ze jego reflinku, proste.

Nie chcę nikomu w żaden sposób ubliżać, ale wydaję mi się że nie chodzi tutaj o "postrzeganie forum", a o to by 'nachapać' się jak najwięcej i to jeszcze czyimś kosztem. Jeżeli Tobie o to nie chodzi to innym będzie właśnie o to chodziło.

Poza tym zauważ, że w Twoim przykładzie autor nie dodawał swojego reflinka Tongue


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - Admin - 10-07-2013 17:43

(10-07-2013 17:10)Majka napisał(a):  Nie spinajcie się chłopaki Idea Nie ma po co Rolleyes
Może administracja forum zajmie głos w temacie?
Dodaj ankietę na początku - będzie przejrzyście komu się podoba Twój pomysł a komu nie Idea

Póki co, administracja bacznie obserwuje dyskusję, rozwój i opinie pomysłu.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 17:43

(10-07-2013 17:32)surfer0700 napisał(a):  
(10-07-2013 17:20)MrocznyKILL napisał(a):  surfer0700 chętnie usłyszę Twój komentarz odnoście takich postów http://zarabiam.com/Temat-PLACI-neobux-com-22167 i jak one wpływają na postrzeganie forum...


A ja chętnie udzielę swojego komentarza...
Obserwuję temat od dłuższego czasu i jak dla mnie "kto pierwszy ten lepszy" to najodpowiedniejsze rozwiązanie. Jeżeli wcześniej serwis nie był publikowany na łamach forum to obojętnie czy ktoś jest na forum tydzień czy 10 lat ma prawo do zamieszczenia tematu o nim +
swojego reflinka. Nie trzeba być aktywnym użytkownikiem naszej społeczności aby podzielić się swoim znaleziskiem, a przy okazji zarobić kilka groszy.
W moim mniemaniu rejestracja z reflinka to jakby podziękowanie za podzielenie się z innymi swoim znaleziskiem oraz podziękowanie za rzetelne przedstawienie owego serwisu. Jeżeli temat nie jest dla nas wyczerpujący to po prostu nie rejestrujemy się ze jego reflinku, proste.

Nie chcę nikomu w żaden sposób ubliżać, ale wydaję mi się że nie chodzi tutaj o "postrzeganie forum", a o to by 'nachapać' się jak najwięcej i to jeszcze czyimś kosztem. Jeżeli Tobie o to nie chodzi to innym będzie właśnie o to chodziło.

Poza tym zauważ, że w Twoim przykładzie autor nie dodawał swojego reflinka Tongue

Co do niekompletnych i przestarzałych informacji... user wpisujący w google "opinie neobux" jak widzi taki pierwszy post to nie unika rejestracji w neobux lecz ucieka jak najdalej od takiego forum i klika kolejny klik w google aż znajdzie porządny opis...
Chodzi mi o postrzeganie forum a reflink to sprawa drugorzędna Wink Osobiście nie jestem zainteresowany podmianką lecz sądzę że nie jeden serwis by mnie zainteresował gdyby był rzetelnie opisany na zarabiam.com .

A jeśli chodzi o podziękowanie za podzielenie się serwisem muszę to powtórzyć ale chyba i Ty żyjesz w innym świecie... Osoba pisząca tak ohydny i mało treściwy post ma gdzieś forum userów i całą resztę liczy się jej zysk... Według mnie tacy "spamerzy" nie zasługują na takie "podziękowanie".

Ciekawi mnie jeszcze co sądzisz o tematach osób zbanowanych ? Czy i im "podziękowanie" się należy?


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - surfer0700 - 10-07-2013 17:52

(10-07-2013 17:43)MrocznyKILL napisał(a):  Co do niekompletnych i przestarzałych informacji... user wpisujący w google info o neobux jak widzi taki pierwszy post to nie unika rejestracji w neobux lecz ucieka jak najdalej od takiego forum...
Chodzi mi o postrzeganie forum a reflink to sprawa drugorzędna Wink Osobiście nie jestem zainteresowany podmianką lecz sądzę że nie jeden serwis by mnie zainteresował gdyby był rzetelnie opisany na zarabiam.com .

A jeśli chodzi o podziękowanie za podzielenie się serwisem muszę to powtórzyć ale chyba i Ty żyjesz w innym świecie... Osoba pisząca tak ohydny i mało treściwy post ma gdzieś forum userów i całą resztę liczy się jej zysk... Według mnie tacy "spamerzy" nie zasługują na takie "podziękowanie".

Ciekawi mnie jeszcze co sądzisz o tematach osób zbanowanych ? Czy i im "podziękowanie" się należy?


Wydaje mi się że ktoś kto w ogóle wchodzi na forum jest świadom tego iż forum to nie jeden człowiek tylko cała społeczność, dlatego nie wyjdzie z forum a zapozna się z tematem - bo temat to nie pierwszy post, ale i wszystkie inne pisane przez resztę użytkowników.
Na pewno wiele osób byłoby zainteresowanych podmianką linków w zamian za przekopiowanie treści z danej strony, bo cóż innego można wnieść od siebie? Dowód wypłaty i kilka własnych zdań. Reszta to stawki, staż serwisu itd, które to można znaleźć właśnie na stronie docelowej, więc to tylko powielanie w zamian za reflink.
Co do świata to żyję na ziemi, w Polsce, ale nie wiem czy to jest Twój świat czy jednak ten inny.
Akurat w przykładzie który podałeś nie ma reflinku, więc ta osoba nie liczyła na żadne podziękowania Tongue
Jeżeli według Ciebie ktoś nie zasługuje na takie 'podziękowanie' to po prostu zarejestruj się z czystego linku i problem z głowy.
Co do osób zbanowanych to zależy od bardzo wielu czynników. To że ktoś otrzymał bana nie znaczy zaraz że jest oszustem. Bany sypią się codziennie za wszelakiego rodzaju przewinienia. Niektóre są tylko tymczasowe, więc w jaki sposób chcesz weryfikować czy ban jest tymczasowy czy stały? Bo takie informacje posiada tylko ekipa forum.


RE: Koniec z napychaniem portfela "spamerom" - MrocznyKILL - 10-07-2013 18:06

(10-07-2013 17:52)surfer0700 napisał(a):  
(10-07-2013 17:43)MrocznyKILL napisał(a):  Co do niekompletnych i przestarzałych informacji... user wpisujący w google info o neobux jak widzi taki pierwszy post to nie unika rejestracji w neobux lecz ucieka jak najdalej od takiego forum...
Chodzi mi o postrzeganie forum a reflink to sprawa drugorzędna Wink Osobiście nie jestem zainteresowany podmianką lecz sądzę że nie jeden serwis by mnie zainteresował gdyby był rzetelnie opisany na zarabiam.com .

A jeśli chodzi o podziękowanie za podzielenie się serwisem muszę to powtórzyć ale chyba i Ty żyjesz w innym świecie... Osoba pisząca tak ohydny i mało treściwy post ma gdzieś forum userów i całą resztę liczy się jej zysk... Według mnie tacy "spamerzy" nie zasługują na takie "podziękowanie".

Ciekawi mnie jeszcze co sądzisz o tematach osób zbanowanych ? Czy i im "podziękowanie" się należy?


Wydaje mi się że ktoś kto w ogóle wchodzi na forum jest świadom tego iż forum to nie jeden człowiek tylko cała społeczność, dlatego nie wyjdzie z forum a zapozna się z tematem - bo temat to nie pierwszy post, ale i wszystkie inne pisane przez resztę użytkowników.
Na pewno wiele osób byłoby zainteresowanych podmianką linków w zamian za przekopiowanie treści z danej strony, bo cóż innego można wnieść od siebie? Dowód wypłaty i kilka własnych zdań. Reszta to stawki, staż serwisu itd, które to można znaleźć właśnie na stronie docelowej, więc to tylko powielanie w zamian za reflink.
Co do świata to żyję na ziemi, w Polsce, ale nie wiem czy to jest Twój świat czy jednak ten inny.
Akurat w przykładzie który podałeś nie ma reflinku, więc ta osoba nie liczyła na żadne podziękowania Tongue
Jeżeli według Ciebie ktoś nie zasługuje na takie 'podziękowanie' to po prostu zarejestruj się z czystego linku i problem z głowy.
Co do osób zbanowanych to zależy od bardzo wielu czynników. To że ktoś otrzymał bana nie znaczy zaraz że jest oszustem. Bany sypią się codziennie za wszelakiego rodzaju przewinienia. Niektóre są tylko tymczasowe, więc w jaki sposób chcesz weryfikować czy ban jest tymczasowy czy stały? Bo takie informacje posiada tylko ekipa forum.

Twoja opinia jest mi już znana... starte nie aktualne informacje Ci odpowiadają... a rzetelnych informacji (pomagających również w google... porządne treściwe opisy będą wyżej w wyszukiwarce co przyniesie korzyści całej społeczności zarabiam.com w postaci np. większej ilości skierowań>>> userów ) należny szukać w strzępkach pośród niekiedy tysięcy odpowiedzi w temacie.

Jeśli chodzi o zbanowanych tu masz poniekąd trochę racji lecz jak pisałem to moderatorzy weryfikowali by który temat nadaje się do podmianki a który nie... więc nie widzę problemu.