Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eRmail - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eRmail (/Temat-eRmail-72451)



eRmail - destro1603 - 09-07-2013 11:54

Witajcie!

Ostatnimi czasy głośno wśród moich znajomych zrobiło się o portalu ermail.pl, który umożliwia nam zarabianie poprzez czytanie reklam otrzymywanych na maila. Na dzień dostajemy ok. 2-3 reklam za których dostajemy wynagrodzenie ( w zależności od reklamy ). Według autorów portalu, 200 zł ( minimalna kwota do wypłaty ) osiągniemy w niecałe dwa miesiące ( licząc zdobywanie pieniędzy przez czytanie maili + wypełnianie ankiet).

Do tego mamy także możliwość zbierania swoich poleconych ( maksymalnie 10 poleconych ) z których każdy polecony podnosi o 10% nasz zarobek za przeczytanie jednego maila. Czyli w sumie, posiadając 10 poleconych, dostajemy dwa razy więcej wynagrodzenia.

Jak wygląda etap czytania reklam? Otrzymujemy mail pod treścią którego jest link w formie hiperłącza, wystarczy kliknąć w link aby potwierdzić przeczytanie reklamy. Nic więcej! Ja osobiście od 18 czerwca zarobiłem 37 zł ( wliczając 20 zł które otrzymuje KAŻDY podczas rejestracji ).
Myślę, że portal jest warty uwagi, co do wypłacalności... Z tym nie ma problemu. Ja osobiście jeszcze nie miałem okazji wypłacić swojego wynagrodzenia, lecz moi znajomi bawią się w to dłużej i żadne z nich nie miało problemu z wypłatą.

LINK DO PORTALU ( czysty ): http://www.ermail.pl
Reflink : http://www.ermail.pl/link/AjcaTaejYaejJTVYCAeCA2cXN2XcmJCl


RE: eRmail - WazzaP - 09-07-2013 11:55

Kolejny temat o tym SCAMie.. pokerface

Temat zgłoszony.


RE: eRmail - Limitless - 09-07-2013 11:56

@up Podobno na ermail.cz już dużo osób uzbierało minimum i im wypłacili Wink


RE: eRmail - WazzaP - 09-07-2013 11:57

A masz jakieś dowody? :>


RE: eRmail - Stworkowaty - 09-07-2013 11:57

Gdyby był chociaż 1 prawdziwy dowód wypłaty.. chociaż 1.


RE: eRmail - Dominik1010 - 09-07-2013 12:01

Dużo osób tam ,,zarabia" tylko szkoda że te pieniądze widzą tylko na koncie w serwisie a nie na paypal czy w innym banku


RE: eRmail - MrocznyKILL - 09-07-2013 12:58

Zgłoszone... już mam dość mielenia ozorem w takich tematach i tak to nie przynosi efektów Wink


RE: eRmail - Max998 - 09-07-2013 13:19

Takie osoby powinny od razu dostawać bana.. Ile można?!.. Undecided
Zazwyczaj dodają to Ci nowa z max. 10 postami..


RE: eRmail - Scoobyx - 09-07-2013 13:27

Nie wiem skąd oni mają taką popularność. Mój kolega też się w to bawi, choć mu mówię, że to scam. No ale jeśli ktoś zaczyna przygodę z zarabianiem to tak jest. Jak ja zaczynałem, to też się nie raz nabierałem na tego typu serwisy Wink


eRmail - Sloniasek - 09-07-2013 14:14

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.