Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Nieaktualne]Różnice między CS:S a CS 1.6 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: [Nieaktualne]Różnice między CS:S a CS 1.6 (/Temat-Nieaktualne-Roznice-miedzy-CS-S-a-CS-1-6-7178)

Strony: 1 2 3


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Zythus - 16-05-2010 17:12

Kij z grafiką. Wole 1.6, jest trudniejszy wg. mnie [m.in. dzieki temu, że gdy otrzymujesz obrażenia prawie w ogóle nie możesz chodzić]


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Paviano - 16-05-2010 18:08

Omg. to jest nierealne i jak dostaniesz to nie masz szans na przeżycie. W Source się trudniej gra.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Lubelak - 18-05-2010 13:09

Wole CSS więcej gram
a w szkole (teraz luz po egzaminach) 1.6 xD


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - MAIKEL1946 - 23-05-2010 22:19

zdecydowanie cs 1.6


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Pucki - 23-05-2010 22:48

jeszcze nie gralem w css ale mysle ze trzeba bedzie sciagnac i porownac bo filmiki ktore ogladalem tosa fajne


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Marello - 24-05-2010 06:34

Hmmm.... na pewno jestem przyzwyczajony do 1.6, wydaje mi się ze CSS ma całkiem inna fizykę gry i może być mały problem.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - gstopa - 24-05-2010 11:40

W css nie grałem, ale oglądałem i jakoś tak troszkę mi się nie podoba grafika. Jakaś tak troszkę za bardzo przekolorowana. Jakby grafika poszła bardziej w realizm to spoko. A jeśli chodzi o realizm... oj chciałbym, aby gry się pod tym względem rozwijały. Do cs 1.6 się już przyzwyczaiłem...

Ale wyście coś o realiźmie mówili. To poniżej kilka moich spotrzeżeń odnośnie realizmu cs 1.6:
CS 1.6 jak najbardziej nie jest realistyczny. Brakuje czołgania się. Dodatkowo dostaniesz strzał w nogi i po chwili możesz biegać tak jak wcześniej.
Aby był realizm choć odrobinę zachowany... to jak dostaniesz w nogi, powinieneś się przewrócić (może ułatwić bo znikniesz za barierką), a następnie powinno się już wolniej biegać (poruszać).
Jak dostajesz w ręcę to powinna być niemożliwość strzelania przez moment, a następnie recoil powinien być większy, ale poruszać się możesz jak zawsze.
W głowę... no cóż. To różnie. Jeśli chodzi o hełmy kevlarowe, to dużą cześć pocisków nawet z ak są w stanie zatrzymać. Oczywiście musi to być kilkanaście metrów wtedy. Ale nawet, jakby co to zawsze poczuje się uderzenie. Czyli coś podobnego do flesza lub lekko chwiejący się celownik powinien być. Trudniej się skoncetrować w końcu jak dostaniesz strzała w twarz.
Klata - ogólnie to lekka strata w każdej dziedzinie. Ból swoje robi, ale jeśli nie rozwali Ci płuca czy serca, to da się poruszać dalej i to bez większych trudności. Adrenalina potrafi czynić cuda.
Brzuch. No to już zagadka. Pociski w brzuchu potrafią robić miazgę z wnętrzności u osoby, która się porusza. Sam strzał nie musi niczego uszkodzić, ale wędrująca kula może zrobić spustoszenie. Czyli musiałoby być coś w stylu - po trafieniu w brzuch jeśli biegasz, chodzisz, zaczynasz tracić życie, a dodatkowo tak jak przy trafieniu w klatkę obniżają się możliwości bojowe komandosa.


Już nie wspominając o tym, że trafienie w głowe z przodu/tyłu ma bardzo różne skutki. Jeśli osoba nosi hełm, to za przeproszeniem takimi badziewiami jak glock czy usp nie przebijesz się przez hełm. Natomiast od przodu nie uzyskasz żadnego bonusu do obrony. Dostaniesz w oko i koniec - po Tobie.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - TomyLeeJones - 16-06-2010 14:41

Co do realistycxznosci , istnieje mod "RealMod" , polaga na bardziej realistycznej grze ...Smile


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - Mr.Hardy - 16-06-2010 16:07

Gstopa ja zwykle zwięźle i na temat Smile

Grałem w CSS grafa lepsza i wcale nie jest trudniejszy niż cs 1.6 wg. mnie jest o wiele łatwiejszy.


RE: Różnice między CS:S a CS 1.6 - DraQo^^ - 16-06-2010 18:05

cs 1.6 lepszy !Big Grin