Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Po co ten tomazzi tutaj żyje? (/Temat-Po-co-ten-tomazzi-tutaj-zyje-71443)

Strony: 1 2 3


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - aggankx - 21-06-2013 11:33

Tomazzi umie tylko przezywać i pouczać, nie zawsze słusznie.
http://zarabiam.com/Temat-Doladowanie-10-pln-dowolna-siec-70652
tutaj oskarżył mnie o nieznajomość regulaminu - który znam - i oskarżył o refresh którego nie robiłem, a tylko zmieniałem warunki oferty więc.. WTF?


@edit

http://zarabiam.com/Temat-15-FG-za-sms-2-46-pln-68789
a tutaj nikt nie prosił nikogo o zdanie - dałem ofertę i czekam na odpowiedź nt. oferty a nie robi mi anty reklamę i nabija sobie posty

@edit 2

http://zarabiam.com/Temat-sprzedam-doladowanie-5-pln-za-4-pln-dowolna-siec-61220
a tutaj również nabijanie postów i zlewka na tekst "Wszystkie posty typu ja kupię za 0.01 pln i lub więcej powinny być traktowane jako spam!!"


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - bitu92 - 21-06-2013 11:34

YEAAAAAAAAAAAAAAAA minister postrach krk !!!
[Obrazek: ifvy.png]
Gdybyś nie wiedział w krakowie chodzą ze sprzętem , i w grupach kilku osobowych , a ty sam jeden pobiłeś kibiców hahha . Dostał byś maczetą , to byś się zesrał z bólu , i pierwsze co pobiegł na policje.
Zaraz napiszeż żebym przyjechał , to ja ci odpowiadam , byłem tam przejazdem , to co drugi kitra coś w spodniach , albo za bluza , tomazzi , już się chyba poniżyć bardziej nie mogłeś Wink Napinaczu internetowy


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Qwik - 21-06-2013 11:37

Tak nie zachowuje się osoba która ma 40 lat.


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Nicktim - 21-06-2013 11:39

Cytat:Odezwało się dziecko gorszego boga..
Jak już widzę ten nick to aż się we mnie gotuje , mądrości żadnych w tematach nie wypisujesz , tylko zwykły spam ,którego czyta się tylko dla beki..
Może jestem pseudo kibicem i co? Zbijesz mnie, będziesz to na forum wypisywał? Hahhaha aż mi cię żal cwelu..
Gdybym cie spotkał na ulicy to wierz mi nie wiem czy byś zdążył dojść do szpitala.
Jesteś tak spruty psychicznie , że jakoś nie chce mi się myśleć co z tobą ma rodzina, jak ją wgl masz..
I nie hejtuj mnie , bo jesteś zwykłym popychadłem którego życie nie kocha , i kochać nie będzie..

Kto sieje wiatr zbiera burze jak to mawiają...


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Szaman1644 - 21-06-2013 11:42

Poczekajcie chwilkę pójdę po popcorn Lol


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - swawolny_senior - 21-06-2013 11:43

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aaf72ba680824728.html

a ja widze, że jego wpis jest odpowiedzią na twój wpis, nie widzę by tommazi napisał jako pierwszy w twoim profilu tylko sam prowokujesz i kogoś zaczepiasz
sam prowokujesz a potem lecisz do mamy się pożalić bo w pysk dostałeś a sam szukasz guza i zaczynasz z kimś
grozisz szpitalem komuś ? upał ci mózg wypalił, takie groźby są karalne ale jako pseudokibic powinieneś być wyszkolony na co są paragrafy
chyba, że szukasz guza by mieć wyrok i kolegom poszpanować co masz może lepszy i większy od nich bo czym innym im nie zaipomnujesz
w porównaniu do ciebie tomazzi ma wiek, doświadczenie i w wielu kwestiach wiedzę życiową ze względu na przeżyty wiek i z tego co widzę tym co cokolwiek mają oleju w głowie i reprezentują inny poziom jak dna to pomaga
a ty widzę ustawki po meczu/przed meczem pomyliłeś z forum i szukasz guza, pajacujesz i podskakujesz a forum to nie ustawka do jakich przywykłeś
wielki macho z mordą zakrytą pod chustą

bitu dodatkowo czytając wpisy na twoim profilu a komentarz w temacie to posłałbym cię jeszcze raz do szkoły na naukę czytania ze zrozumieniem
ja widzę, że on pisze "solówka" czyli 1 na 1 a nie w liczbie mnogiej czyli kilku na kilku, naucz się znaczenia słów a potem pisz bo na razie pokazujesz tylko jak wielkim nieukiem jesteś który nawet znaczenia słów nie zna
i skończ grozić bo chyba na nikim wrażenia nie robisz
marnym prowokatorem jesteś który dużo szumu robi, niech ktoś zamknie ten temat bo się tylko pseudokibic nakręca a ci co mu przytakują tylko sprężynkę bardziej nakręcają w chorym nieczłowieku


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - diabloo07 - 21-06-2013 11:54

senior pisze podejrzanie podobnie do tomazziego Wink a co do samego tomazziego to szkoda słów - prostak i tyle.


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - tomazzi - 21-06-2013 11:57

(21-06-2013 11:54)diabloo07 napisał(a):  senior pisze podejrzanie podobnie do tomazziego Wink a co do samego tomazziego to szkoda słów - prostak i tyle.

dla ciebie szczeniaku jak i dla pozostałej bandy niedorozwojów mogę być i samochodem
brak jeszcze miniek, aeor, denisek naczelny błazen i spółki
jeszcze bitu paru koleżków tu znajdziesz


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Qwik - 21-06-2013 11:58

(21-06-2013 11:54)diabloo07 napisał(a):  senior pisze podejrzanie podobnie do tomazziego Wink a co do samego tomazziego to szkoda słów - prostak i tyle.

Również to zauważyłem.


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Sloniasek - 21-06-2013 12:00

Dobra widzę że nie ma sensu kontynuowania dyskusji w tym temacie.