Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Po co ten tomazzi tutaj żyje? (/Temat-Po-co-ten-tomazzi-tutaj-zyje-71443)

Strony: 1 2 3


Po co ten tomazzi tutaj żyje? - bitu92 - 21-06-2013 11:20

Nie wiem co to , kto to, ale wiem że na pewno nie ma 40 lat , i jest zwykłym cepem , który w rl nie ma kolegów , i próbuje ich znaleźć tu , na zarabiam.com.
Jego poziom IQ jest niższy zera , jak mu ktoś coś napisze , to od razu najeżdża na rodzinę , nie wiem kto wychował takiego idiotę , ale współczuje tej osobie .
pewnie za komuny czyścił szwabom buty , ale nie dążę do tego, to już są rzeczy które się filozofom nie śniły , prawie w każdym temacie można zobaczyć nick 'tomazzi' , i jego post to sam spam , albo ciśniecie kogoś -,-

Nie wiem co admin robi , jak ten kretyn zraża innych do tego forum ..

[Obrazek: oux.png]

Tomazzi co do tego , to nie wiem czy ty sobie robisz tym dobrze że obrazisz
kogoś matkę / ojca , jak dla mnie jesteś zwykłym śmieciem , który nie ma życia w rzeczywistości , i próbuje je uzyskać w internecie .

90% forum cię nienawidzi , a ty dalej pokazujesz jakim jesteś imbecylem , i się poniżasz jak pętak , nikt cie nie polubi za twoje debilne teksty , których nie umiesz składać , w szkole cie ortografii nie nauczyli ?
A może nie chodziłeś do szkoly / albo chodzi ale jeszcze do 5-6 klasy podstawówki .

Pewnie za ten temat dostane bana , ale cóż ..


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - minister1234 - 21-06-2013 11:23

Hahahah ! To ja już jestem bardziej ogarnięty Big Grin


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - tomazzi - 21-06-2013 11:24

nie będę się zniżać do poziomu bezmózga pseudo kibica
mój wpis jest odpowiedzią na twój w moim profilu, ja sam z siebie do nikogo nie piszę, jeśli myślałeś że będziesz smarował bez odzewu u mnie to już paru gimbusów się przekonało, że się mylą bo również smarowali i na każdą akcję jest reakcja i zamknęli w koncu mordy bo nie trafili na koleżkę z piaskownicy bo adresy im się pomyliły i ty widzę masz ten sam problem
nie byłoby wpisu z twojej strony na moim profilu, nie dostałbyś odpowiedzi na odpowiednim poziomie dopasowanym do twojego wpisu
idź się pobawić swoimi zabawkami z betonu bo widzę ci ich brak
mnie może i nie nawidzieć 1000000%
zwisa mi, lata i powiewa czy jakiś szczeniak mnie nawidzi czy nienawidzi


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Qwik - 21-06-2013 11:25

Osoba która podkreśla co krok swój wiek kłamie na temat ile ma lat.


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Skipi - 21-06-2013 11:26

Jak to się mowi "gimbus to stan umysłu" Big Grin


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Sloniasek - 21-06-2013 11:27

Bana nie dostaniesz bo nie masz za co dostać.
Co do tematu to fakt, tomazzi jest strasznie wybuchowy i można go łatwo sprowokować.


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - tomazzi - 21-06-2013 11:27

(21-06-2013 11:25)Qwik napisał(a):  Osoba która podkreśla co krok swój wiek kłamie na temat ile ma lat.

powiedział co wiedział i zdechł
znajdziesz tu bitu idiotów podobnych do siebie i poklask u niedorozwojów takich jak ty znajdziesz
ale mam polewkę z dzieci specjalnej troski
blondyna jeszcze bitu ściągnij tylko poczekaj do google napiszę by zdążyli translator stworzyć do tłumaczenia jego bełkotu chorego na ludzki język bo inaczej jest nie do rozkminienia


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - bitu92 - 21-06-2013 11:27

(21-06-2013 11:24)tomazzi napisał(a):  nie będę się zniżać do poziomu bezmózga pseudo kibica
mój wpis jest odpowiedzią na twój w moim profilu, ja sam z siebie do nikogo nie piszę, jeśli myślałeś że będziesz smarował bez odzewu u mnie to już paru gimbusów się przekonało, że się mylą
idź się pobawić swoimi zabawkami z betonu bo widzę ci ich brak
mnie może i nie nawidzieć 1000000%
zwisa mi, lata i powiewa czy jakiś szczeniak mnie nawidzi czy nienawidzi

Zapraszam tomazzi do tematu angielska wersja jinglinga Smile
Jak sam nie piszesz to co oznacza twój post , jesteś zwykłym eunuchem co nawet nie umie zacząć zdania wstawić przecinku i zakończyć kropką . Tak jak Qwik napisał łżesz jak pies z tym wiekiem , szczycisz się , nikt ci z tego forum nie zazdrości ;9 że niby masz 40lat (fake trollu)


RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Takeshi - 21-06-2013 11:28

Szczeniaku szczekający. Jerk2
Albo jest agresywny, nadpobudliwy albo jest młodszy, niż sam pisze.

@upupupupup:
Cześć, minister.



RE: Po co ten tomazzi tutaj żyje? - Sloniasek - 21-06-2013 11:31

Już tutaj nie spamować, bez zbędnych prowokacji bo ten temat chyba do tego służy.