Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nietypowy problem z koszulką - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Nietypowy problem z koszulką (/Temat-Nietypowy-problem-z-koszulka-71083)



Nietypowy problem z koszulką - BuczerProforma2 - 14-06-2013 07:58

Witam,
Ostatnio kupiłem koszulke Hugo Bossa, wczoraj przyszła i jak patrzyłem na metke to pisze Made In China. Mam pytanie, czy to normalne że koszulki za 150 zł są produkowane w chinach czy to jakaś podróba jest?
Link do aukcji:
http://allegro.pl/wyprzedaz-hugo-boss-koszulka-polo-polowka-3-kolory-i3303405302.html

Oddać tą koszulke?


RE: Nietypowy problem z koszulką - Nicktim - 14-06-2013 08:01

Cytat:ZWYKŁA PODRÓBKA , NIE POLECAM
Cytat:podróba aż piszczy
Gdybyś czytał komentarze, wiedziałbyś...


RE: Nietypowy problem z koszulką - Sloniasek - 14-06-2013 08:02

To raczej podróba, oryginalne polówki Hugo Bossa chodzą po 400zł


RE: Nietypowy problem z koszulką - BuczerProforma2 - 14-06-2013 08:04

No to odsyłamy Smile


RE: Nietypowy problem z koszulką - mikolaj90 - 14-06-2013 14:03

Sam nie wiem. PS3 jest japońskie, xbox amerykański a obie są produkowane w Chinach Big Grin Tam jest tania siła robocza. Sam kupując koszulkę klubu sportowego z tyłu pisze "made in thailand" mimo to, że są to oryginalne produkty z fabryki Adidas.

Ale tutaj być może jest to podróbka - nie wszystko jest zawsze oryginalne mimo fajnej ceny.


RE: Nietypowy problem z koszulką - Skadi - 14-06-2013 14:06

Wiele dobrych rzeczy jest produkowane w Chinach, po prostu tam mają tanią siłę roboczą Smile

Komentarze na allegro zawsze trzeba czytać...zwłaszcza te negatywne i gdy coś jest po okazyjniej cenie Wink


RE: Nietypowy problem z koszulką - Sloniasek - 15-06-2013 21:42

(14-06-2013 14:03)mikolaj90 napisał(a):  Sam nie wiem. PS3 jest japońskie, xbox amerykański a obie są produkowane w Chinach Big Grin Tam jest tania siła robocza. Sam kupując koszulkę klubu sportowego z tyłu pisze "made in thailand" mimo to, że są to oryginalne produkty z fabryki Adidas.

Ale tutaj być może jest to podróbka - nie wszystko jest zawsze oryginalne mimo fajnej ceny.


Zaskoczę cie bo nie tylko w Chinach, np. wytwory Hugo Bossa , Armaniego , Prady itp produkuje się w Radomiu Tongue Jest to jeden z nielicznych zakładów gdzie produkuje sie takie oryginalne rzeczy Big Grin


RE: Nietypowy problem z koszulką - Spamer-pl - 16-06-2013 10:44

Zupki chińskie i inne radomskie absurdy