Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami (/Temat-FireGifts-pl-Nowy-serwis-z-nagrodami-69876)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - LessiPL - 25-05-2013 09:06

Tymek ewoluował w kiepskiego hejtera. I pomyśleć że kiedyś chciał vipa na zarabiam facepalm
Ceny premek standardowe.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Sloniasek - 25-05-2013 09:12

Ja się nie zarejestruję bo po prostu nie mam zaufania już do polskich serwisów, tyle co ostatnio się ich przewinęło i oczywiście wszystkie popadały jak muchy.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Admin - 25-05-2013 09:38

ale to co wygrałeś nim zostały zamknięte to twoje i nikt Ci tego nie odbierze Tongue


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - masterex2 - 25-05-2013 09:38

Myślę,że można spróbować. Po pierwszym restocku sytuacja się wyklaruje i będzie wiadomo czy się opłaca dalej zbierać ptz.

@Tymek, a ty może przyhamujesz troszeczkę? Haters Gonna hate...


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 25-05-2013 10:06

(25-05-2013 09:06)LessiPL napisał(a):  Tymek ewoluował w kiepskiego hejtera. I pomyśleć że kiedyś chciał vipa na zarabiam facepalm
Ceny premek standardowe.

To nie jest hejt, tylko prawda Smile Chciałem VIPa, chciałem Admina, chciałem Moda. Wszystko chciałem, ale jeżeli nie potrafisz wyczuć ironii, to bardzo mi przykro. A jeżeli gdzieś oficjalnie pisałem podanie o te stanowisko, czy coś w tym stylu, to proszę o przedstawienie odpowiednich materiałów Smile
Ceny premek standardowe? Chyba sobie żartujesz Smile ŻADEN portal z nagrodami nie miał za tyle premek. Nawet na słynnym TAG'u (którego kopią jest ten portal) ceny te były o wiele niższe.

@masterex2 tylko stwierdzam fakty Smile Z pierwszym restockiem będzie tyle, że tysiące ludzi uzbierają punkty, serwer padnie, kilka osób zdobędzie koszulki i bajka, a trochę hajsu z premek będzie... Smile

Tak, tak. Wiem, że wszystko co powyżej napisałem to znane sytuacje z TakeAGift, ale tutaj wszystko wygląda tak samo, tak więc...


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - pikusix1 - 25-05-2013 10:09

Na początku uważałem ten serwis scamem (nawet miałem takie wypowiedzi na forum), gdyż już dawno o nim słyszałem, sprawa ucichła i znów ruszyła do przodu. Tak jak Słoniu napisał - nie ufam tak już polskim serwisom z nagrodami, wiele ich było i wszystkie padły. Cóż, FG będę obserwować bardziej z boku, zobaczymy co dokładnie z tego wyniknie. Co do premek - troszeczkę z cenami przesadziliście, lecz liczę na dobrą promocję jak i udanych restocków. Powodzenia! Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - InsaneProGamer - 25-05-2013 12:25

Nagrody są tutaj Smile


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Szaman1644 - 25-05-2013 12:30

Jakieś nieproporcjonalne te ceny. Doładowanie 19000 pkt za 25 zł. A iPhone za 150000 pkt, czyli tak jakby kosztował 250 zł. Wiem, że tu trzeba tą premkę zakupić, ale to i tak niczego nie zmienia.


RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - rayden - 25-05-2013 12:47

@UP

Cytat:Prezentowane nagrody i wartości punktowe w tej zakładce służą jedynie celom informacyjnym i mogą się różnic od faktycznych dostępnych nagród na Uzupełnieniu(Restocku)



RE: FireGifts.pl - Nowy serwis z nagrodami - Ty27mek - 25-05-2013 13:03

Cytat:* Prezentowane nagrody i wartości punktowe w tej zakładce służą jedynie celom informacyjnym i mogą się różnic od faktycznych dostępnych nagród na Uzupełnieniu(Restocku).

Miałem nie wytykać więcej błędów, ale znowu się uśmiałem Big Grin Prezentowane nagrody i wartości punktowe, [...] służą jedynie celom informacyjnym. Jaki sens mają takie "cele" informacyjne? Mogą się różnic od faktycznych dostępnych nagród na Uzupełnieniu. Padłem.

Zapis dla mnie jest tak rozumiany: Zbieraj punkty, kupuj premki. Napal się na iPhone, na iPada. Na restocku damy Ci smyczkę i jedno doładowanie i zwiniemy interes.