Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: AstroCash (/Forum-AstroCash-338)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast (/Temat-Poradnik-Jak-Zdobywac-Wiecej-Kredytow-Na-Syv-Enhanceviews-Etc-Specjalnie-Dla-Ast-69845)



[Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - ciamciaj - 23-05-2013 13:46

Cytat:Witam.
Jako, że miałem wolną chwilę, nagrałem poradnik, który pomoże Wam zdobywać więcej kredytów na SYV i innych portalach oferujących wyświetlenia YT, przez co łatwiej i szybciej będziecie mogli promować swoje filmy. Mam nadzieję, że się przyda.
Trochę pomyłek, mlaśnięć i "yyyyy" między zdaniami, gdyż film nie miał scenariusza, zrobiłem go spontanicznie.

Poradnik mojego kumpla ziemnego, za jego zgoda wypełniam dział Smile

Link do filmu: http://www.youtube.com/watch?v=PuCX9ljsiws


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - Sloniasek - 23-05-2013 14:10

Widze że poradniki dla poleconych przestały już nimi być Wink


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - sqmany - 23-05-2013 14:13

Cytat:[Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast
Ucięło nazwę tematu :x


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - ciamciaj - 23-05-2013 14:24

(23-05-2013 14:10)Sloniasek napisał(a):  Widze że poradniki dla poleconych przestały już nimi być Wink
Wiekszość poradnikow jak widzisz jest dostepna tylko na blogu, a na fora wrzucane są tak jakby... teasery Smile

Poradnik do GSA (a przynajmniej jego główna część) bedzie tylko na blogu Smile


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - makingmoney - 02-06-2013 15:16

...


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - makingmoney - 02-06-2013 16:28

...


RE: [Poradnik] Jak Zdobywać Więcej Kredytów Na Syv, Enhanceviews Etc. (Specjalnie Dla Ast - PoIse - 09-12-2013 15:32

Po co jest ten ghost jak jest ten limit i nabije z okolo 100 pkt i limit i trzeba czekac 6 godzin ,bezsens...
macie jakaś porade na to ? Smile)