Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! (/Temat-Rozwiazane-Dziwna-systuacja-w-SHOP-6974)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Vesperus - 11-05-2010 19:44

Chce kupić Mouse Pad, dlatego że chcę uczestniczyć w BONUSOWYM Restocku ALE nie mogę tego kupić bo niema ikonki. Jedyne co mi pozostaje to skin na Ipoda. Dlaczego nie mogę tego zamówić ???

PODKŁADKA POD MYSZ:
[Obrazek: mousepadq.jpg]


SKIN NA IPODA:
[Obrazek: skini.jpg]


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - ThePixel166 - 11-05-2010 19:45

podpinam się do pytania bo też mnie to zdziwiło... Ale w sumie to tylko różnica 5 ptz


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - bmw00 - 11-05-2010 19:50

moze nie ma juz towarów ;]


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Wojtas100 - 11-05-2010 19:50

Bo już są wykupione i nie ma narazie. Te rzeczy są po prostu niedostępne.
Ale nie kupujcie nic bo nie dostaniecie dostępu do restocku.


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - ThePixel166 - 11-05-2010 19:52

Wiem wiem nic nie kupuje, tylko trochę to dziwne bo na rzeczach których już nie ma jest "Fresh Out"


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Marczyk - 11-05-2010 19:53

może zrobili coś na zasadzie updt. po którym jeśli zamawiasz przez inne proxy lub IP niż amerykańskie, nie możesz potwierdzić zamówienia.
Nie widzę sensu kupowania, nawet jeśli wbijesz na restock i cos wygrasz, zostanie to anulowane.


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Vesperus - 11-05-2010 19:53

(11-05-2010 19:50)wojtas100 napisał(a):  Bo już są wykupione i nie ma narazie. Te rzeczy są po prostu niedostępne.
Ale nie kupujcie nic bo nie dostaniecie dostępu do restocku.

A skąd to wiesz. To nie jest do końca pewne


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - krzych91 - 11-05-2010 20:12

Co trzeba zrobić, żebyście zrozumieli, że nie ma dla nas sklepu? Nie dla psa kiełbasa, proste. Nie ma zakupów, nie ma dodatkowego restocku, nie potrafię jaśniej tego wyrazić. NIE MA SHOPU. NIE MA ZAKUPÓW. NIE MA DRUGIEGO RESTOCKU. Czemu tak ciężko wam to idzie i za wszelką cenę próbujecie obejść ten mur? :| Nie uda wam się, cierpliwości.

OMG.


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Adik1818 - 11-05-2010 20:36

już ktoś na forum tutaj pisał, że dostał maila o treści mówiącej że anulowali mu nagrodę lecz zwrócili PTZ


RE: Dziwna systuacja w SHOP !!!!!!! - Magnus - 11-05-2010 20:38

Właśnie dokładnie to Burned

http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=6941