Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? (/Temat-Rozwiazane-Jaka-bedzie-pierwsza-nagroda-jaka-kupicie-w-SHOP-ie-6937)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Tomek - 10-05-2010 21:35

Jak w temacie. Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie?

Moja to będą DEOSy z logiem Lockerz za same PTZ (bez USD)


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Dr.House - 10-05-2010 21:43

JA bym chciał psp ale zanim bym uzbierał to jak otworzą sklem to kupie sobie gre .


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Magnus - 11-05-2010 08:27

Jak dadzą więcej sposobów na ptz albo zmniejszą cenne w shopie ... to biorę PSP lub Ps3


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - SupeRLokeR - 11-05-2010 12:18

Jak tez biore deosy bo dosc często slucham muzyki ;d


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - krzych91 - 11-05-2010 12:37

Mógłby ktoś napisać ceny urządzeń z elektroniki w shopie? Nie mam Zlistera i nie mam do tego dostępu, wychwyciłem jedynie kilka cen z forum. Mógłby ktoś Wypisać po ile chodzi iPad, iPody Touch itd? Ceny PTZ i $. Chociaż kilka. Na pewno odwdzięczę się plusem Smile Może być też link do takiego tematu, jeśli już gdzieś to było wypisane ^^


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Tomek - 11-05-2010 14:42

(11-05-2010 12:37)krzych91 napisał(a):  Mógłby ktoś napisać ceny urządzeń z elektroniki w shopie? Nie mam Zlistera i nie mam do tego dostępu, wychwyciłem jedynie kilka cen z forum. Mógłby ktoś Wypisać po ile chodzi iPad, iPody Touch itd? Ceny PTZ i $. Chociaż kilka. Na pewno odwdzięczę się plusem Smile Może być też link do takiego tematu, jeśli już gdzieś to było wypisane ^^

nie ma jeszcze elektroniki w shopie (ale to nie przezskadza Wink) ale juz tlumacze:

wchodzisz sobie na amazon.com i szukasz sobie tam nagrody. cene w dolarach mnozysz razy 30 by otrzymac cene w PTZ. czyli obnizenie ceny nagrody o 1 usd kosztuje 30 PTZ. przyklady cen nagrod:
  1. Apple iPad 64GB - 858.99 USD, 25770 PTZ
  2. Apple iPod Touch 8GB - 180.33 USD, 5410 PTZ
  3. DEOS earphones covers - turkusowe - 12.95 USD, 389 PTZ
  4. Sony PSP Go 16GB - czarne - 216.95 USD, 6510 PTZ


licze ze pomoglem


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Kicha - 11-05-2010 14:47

I odrazu mowie ze zle ceny tego ipoda ipada itd... One nie rosna tak jak powiedziales... To sa podwyzki nieregularne.


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - Tomek - 11-05-2010 14:51

ahaaaa... trudno


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - krzych91 - 11-05-2010 14:55

Tomek - dziękuję, o to mi chodziło. Plus oczywiście poleciał, ale myślę, że podziękowania są ważniejsze Wink


RE: Jaka będzie pierwsza nagroda jaką kupicie w SHOP-ie? - bmw00 - 11-05-2010 14:58

ja biore skina do ipoda Big Grin