Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-mail w sprawie koszulki Z-List - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Tłumaczenia (/Forum-Tlumaczenia-8)
+------ Dział: Maile do Lockerz (/Forum-Maile-do-Lockerz-28)
+------ Wątek: E-mail w sprawie koszulki Z-List (/Temat-E-mail-w-sprawie-koszulki-Z-List-6903)



E-mail w sprawie koszulki Z-List - Daminn - 10-05-2010 15:12

"Witam! Z-list zdobyłem w lutym. Po trzech dniach dostałem informacje żebym sprawdził swoje dane do wysyłki. Zadeklarowaliście też, że wyślecie wszystkim koszulki do 30 marca. Dzisiaj mamy maj, a koszulki nie widać."

Proszę aby tłumacz mi to przetłumaczył. Może coś dodać/zmienić, aby na angielski było zrozumiałe;]


RE: E-mail w sprawie koszulki Z-List - Leopard - 10-05-2010 15:59

Cytat:"Witam! Z-list zdobyłem w lutym. Po trzech dniach dostałem informacje żebym sprawdził swoje dane do wysyłki. Zadeklarowaliście też, że wyślecie wszystkim koszulki do 30 marca. Dzisiaj mamy maj, a koszulki nie widać."

Cytat:Dear Lockerz,

I achieved Z-List status in February and after three days I received information that I have to fill my setting. Also, you said that you will send all T-Shirts until 30th March. Today it is May, but I still have not received my prize.

regards



RE: E-mail w sprawie koszulki Z-List - Satan - 10-05-2010 15:59

Cytat:"Hello! I achieved Z-List in February. About three days I get information when i check my data to be send. You promised, send t-shirt's to 30th march. Today we have may, and i don't have t-shirt."
Coś słabe to tłumaczenie (get - czas przeszły - got, three days later*) Smile - Leopard


RE: E-mail w sprawie koszulki Z-List - Daminn - 10-05-2010 16:15

Dzięki ;] [+]