Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pobierz plik i pomóż schronisku. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pobierz plik i pomóż schronisku. (/Temat-Pobierz-plik-i-pomoz-schronisku-68641)



Pobierz plik i pomóż schronisku. - sokisok - 30-04-2013 23:02

Heart Witam wasSmile Heart

Otoz od 2009 roku jestem wolontariuszem w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt.
Niestety ostatni rok nie był kolorowy ponieważ schronisko potrzebuje pieniędzy. Poszedłem nie dawno do dyrektora schroniska i powiedziałem ze postaram się pomoc i zdobyć trochę pieniędzy. zwracam się do was s prośba bycie dorzucili swoje dwa grosze Idea

Nie musisz wykładać ich ze własnej kieszeni Smile
Wystarczy byś pobrał poniższy plik potem o możesz usunąć wazy on zaledwie 2 MB

Za każde 1000 pobrań tego pliku schronisko otrzyma 9 zł lub 15 zl
Okaz serce Heart i pobierz go:

1. http://rapidgator.net/file/54ac7aa2925c6ac1662c46fa3fe6939e/POMOC_DLA_SCHRONISKA.html

A za pobranie poniższego który wazy 75 mb schronisko dostanie 15 zl za tysiąc pobrań:

2. http://rapidgator.net/file/bfc1eaf291a4ded093e17595c4de389f/POMOC_DLA_SCHRONISKA2.html

Heart
W imieniu schroniska dziękuje wszystkim za pomoc.
Heart

Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na zakup karm, koców i leków także innych potrzebnych rzeczy. Bardzo prosimy o pomoc Heart . Smile

W tych plikach nic nie ma zostały zrobione na potrzeby tej aukcji.



RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Max998 - 30-04-2013 23:15

Panowie i Panie pomagamy? Wink


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - sokisok - 01-05-2013 08:30

Wszystkie zgromadzone pieniądze zostaną przekazane na zakup karm, koców i leków także innych potrzebnych rzeczy. Bardzo prosimy o pomoc Heart . Smile



RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Kzn - 01-05-2013 08:41

Fajna nisza Big Grin
Teraz wszędzie będzie się roić od takich linków Big Grin


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Sloniasek - 01-05-2013 11:13

Proszę przesłać do mnie dowód na to że naprawdę jesteś wolontariuszem schroniska, bo coś mi się wydaje że kantujesz :]
Wyślij mi zgodę na to że pieniądze będziesz przeznaczał na schronisko a nie dla siebie, najlepiej w formie pisemnej z podpisem dyrektora schroniska bo wiesz że takie zbiórki są nielegalne.
Jeżeli wszystko się będzie zgadzało to jestem jak najbardziej za takimi akcjami, a jeżeli nie to temat ląduje w koszu.


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Stworkowaty - 04-05-2013 14:18

I chyba temat ucichł... coś nisza nie wypaliła. :/


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - BabyBuns - 04-05-2013 18:28

Wkurwiają mnie tacy oszuści.


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Majka - 04-05-2013 18:30

oszust = ban


RE: Pobierz plik i pomóż schronisku. - Magnus - 04-05-2013 18:48

Na razie temat zostaje zamknięty. Jeśli @Sloniasek dostanie potwierdzenie ,że jesteś wolontariuszem to się pomyśli o otwarciu.