Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni (/Temat-Platne-Typy-Bukmacherskie-100-zl-7-dni-68065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Ash - 25-04-2013 13:20

(25-04-2013 07:57)malpa2 napisał(a):  Bierzesz od ludzi kase a potem szukasz dla nich typów na siłę? Sory ale to niepoważne... żeby już nie uzyć ostrzejszych słów...Undecided

(25-04-2013 08:05)duzypawel napisał(a):  trochę bez sensu zapłacić komuś, żeby dostawać 'niepewne typy', które trzeba grać za połowę stawki bo mogą nie wejść Smile

o szukaniu typów na siłę już nie wspomnę.

Niepewnych typów nie daje, bo miałem podstawy, aby dać te mecze, no ale jak mówię, nie były to bardzo duże podstawy i byłem w błędzie, że wejdą.

Dla przykładu Zawisza, w której wrócili wszyscy zawodnicy składu i na dodatek walczy o awans do najwyższej ligi, a jeśli taka sytuacja się zdarza to powinni chociaż gola strzelić, no ale nie strzelili.

Termalica tak samo zawiodła. Po raz pierwszy przegrali w tym roku, a przeciwnik grał w osłabieniu, bo zawodnik gospodarzy dostał kartkę w 60 minucie.

Nie były to aż tak niepewne spotkania, byłem pewien, że przynajmniej 3 wejdą, bo miałem ku temu podstawy. Szkoda, że wyszło tak a nie inaczej.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Melex - 25-04-2013 13:41

Dolcan wygrywa 7 mecz z rzedu bez straty gola, wiec nie wiem czy byly podstawy..


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 25-04-2013 15:20

Cóż, tak jak mówiłem.

Załóż monitoring bo bez niego nie będzie widać dobrze tego ile pieniędzy już można było przegrać dzięki twoim typom.

I dzieje się to o czym już dawno myślałem.
Popłyniesz...

Twoje słowa już kompletnie mnie rozłożyły na łopatki. "Grałem na siłę" , "mecze były niepewne wiec kazałem grać za pół stawki" - dobry typer dba nie tylko o własny interes ale i o interesy własnych klientów i nie podsuwa im czegoś czego nie jest pewien lub ma nadzieję, że wejdzie. Bo niektórzy mogą to grać za naprawdę potężne stawki.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - whysoserious - 25-04-2013 15:58

(25-04-2013 15:20)Mksuzi napisał(a):  Bo niektórzy mogą to grać za naprawdę potężne stawki.

O takich osobach napisałem post kiedyś,
ale nie mam wątpliwości, że chciwość jest silniejsza od rozsądku:
facepalm

http://zarabiam.com/Temat-Zarzadzanie-Kapitalem-66761


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mario2401 - 25-04-2013 16:48

(25-04-2013 13:20)Ash napisał(a):  
(25-04-2013 07:57)malpa2 napisał(a):  Bierzesz od ludzi kase a potem szukasz dla nich typów na siłę? Sory ale to niepoważne... żeby już nie uzyć ostrzejszych słów...Undecided

(25-04-2013 08:05)duzypawel napisał(a):  trochę bez sensu zapłacić komuś, żeby dostawać 'niepewne typy', które trzeba grać za połowę stawki bo mogą nie wejść Smile

o szukaniu typów na siłę już nie wspomnę.

Niepewnych typów nie daje, bo miałem podstawy, aby dać te mecze, no ale jak mówię, nie były to bardzo duże podstawy i byłem w błędzie, że wejdą.

Dla przykładu Zawisza, w której wrócili wszyscy zawodnicy składu i na dodatek walczy o awans do najwyższej ligi, a jeśli taka sytuacja się zdarza to powinni chociaż gola strzelić, no ale nie strzelili.

Termalica tak samo zawiodła. Po raz pierwszy przegrali w tym roku, a przeciwnik grał w osłabieniu, bo zawodnik gospodarzy dostał kartkę w 60 minucie.

Nie były to aż tak niepewne spotkania, byłem pewien, że przynajmniej 3 wejdą, bo miałem ku temu podstawy. Szkoda, że wyszło tak a nie inaczej.
Jesli nie jestes pewien typu to go nie graj. Z drugiej strony jesli ktos gra za troche wieksze stawki np 200 - 300 euro to nie zaufa takiej osobie jak Ty poniewaz w komentarzy za pzreproszeniem sie wkopoałes. Wiadomo kazdy ma złe serie zycze Ci powodzenia i samych wygranych.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - whysoserious - 25-04-2013 18:48

Troche wieksze stawki 300eur?

2

Z budżetem kilkudziesięciu tysiecy zł, nie gra się typów z łapanki,
ale o tym pisałem w poście do którego link powyżej.


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - MariuszM127 - 25-04-2013 19:06

Dokładnie, a płacenie komuś 100 zł na tydzień za typy to niemalże samobójstwo, bo przy stawkach przeciętnego użytkownika forum nie ma możliwości, żeby wyjść na plus Smile


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - whysoserious - 25-04-2013 19:29

ale minus też jest mniejszy Jerk2


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Dashing - 26-04-2013 00:37

100 zl za tydzien to troche zadrogo niesadzisz?


RE: Płatne Typy Bukmacherskie/ 100 zł 7 dni - Mksuzi - 26-04-2013 15:52

Cena uzależniona jest od jakości typów typera.

I chętnie zapłacę nawet 1000 zł za tydzień, jeśli typer w tym czasie da 5-6 typów po kursie 3-4, które na 100% wejdą. Ale no cudów niestety nie oczekujmy Smile

W tym temacie akurat cena za typy powinna oscylować w kwocie 50 zł, ale na miesiąc.