Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" (/Temat-Sprzedam-Poradnik-Jak-zakladac-i-weryfikowac-konta-na-YouTube-bez-telefonu-68058)

Strony: 1 2


[Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - michalek2244 - 19-04-2013 12:48

1.Nazwa przedmiotu :
Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu"

2.Opis przedmiotu :
Poradnik opisuje krok po kroku jak założyć i zweryfikować konto na YouTube bez telefonu komórkowego. Ten sposób oszczędza pieniądze za startery jak również czas, aby je kupić. Dzięki niemu założysz tyle kont na YouTube, ile zechcesz bez dodatkowych opłat!

3.Zdjęcia :
Brak

4.Kontakt :
PW;
e-mail: [email protected]

5.Cena :
3.99$
0$, jeżeli zostaniesz moim poleconym w serwisie FireCash (szczegóły PW)

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Paypal

(19-04-2013 23:28)yazir napisał(a):  Nie ma tutaj dużo do recenzowania. Sposób jest prosty, nie ponosicie dodatkowych kosztów, konta weryfikują się aż miło. Wszystko opisane jest bardzo prostym językiem, i dodatkowo załączone są screeny pokazujące kroki postępowania. Dzięki temu nawet ktoś średnio rozgarnięty poradzi sobie postępując zgodnie z instrukcją.

Cena nie jest wygórowana patrząc na oszczędność na starterach. Zawsze można sobie odbić cenę sprzedając zweryfikowane konta. Jerk2

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW.


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - m4rcin93 - 19-04-2013 12:50

Jeśli jest to Pinger.com/TextNow.com/Bluestacks to odpuść sobie bo banują konta po kilku dniach lub od razu.
Jeśli nie to wyślij poradnik do recenzji tutorowi - Surfer/Yazir?


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - michalek2244 - 19-04-2013 13:07

Już wczoraj poszło do Yazir'a, czekam na recenzję Smile

Dodam tylko że to nie jest żadna z wymienionych wyżej stron


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - yazir - 19-04-2013 23:28

Po pierwsze przepraszam za opóźnienie z recenzją, ale miałem nawał spraw prywatnych.

A teraz do rzeczy.

Nie ma tutaj dużo do recenzowania. Sposób jest prosty, nie ponosicie dodatkowych kosztów, konta weryfikują się aż miło. Wszystko opisane jest bardzo prostym językiem, i dodatkowo załączone są screeny pokazujące kroki postępowania. Dzięki temu nawet ktoś średnio rozgarnięty poradzi sobie postępując zgodnie z instrukcją.

Cena nie jest wygórowana patrząc na oszczędność na starterach. Zawsze można sobie odbić cenę sprzedając zweryfikowane konta. Jerk2



RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - Sloniasek - 21-04-2013 09:26

Jak długo trzymają konta zrobione tym sposobem?


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - Szaman1644 - 21-04-2013 09:27

Pewnie to zależy od tego co wrzucisz na to konto.


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - michalek2244 - 21-04-2013 11:22

Tak jak wyżej jest napisane - zależy co z nim będziesz robił. Moje narazie się trzymają, ale nie dawałem żadnych filmów łamiących regulamin. Jak chcesz to mogę Ci tym sposobem zrobić jedno testowe konto to sobie zobaczysz, czy Ci pasuje Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - matimus - 21-04-2013 12:01

Kupiłem poradnik Smile Znam stronę którą się wykorzystuje do tego ,ale nie wiedziałem jak ją ustawić .Myślę że się opłaca w sumie Smile


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - michalek2244 - 02-05-2013 15:24

Obniżam cenę do 4.99$


RE: [Sprzedam] Poradnik "Jak zakładać i weryfikować konta na YouTube bez telefonu" - michalek2244 - 15-06-2013 10:21

Obniżam cenę do 3.99 $