Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc (/Temat-Ustawienie-filmiku-na-blogu-ppa-PPV-pomoc-67659)



Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - Komet - 10-04-2013 20:02

Witam, stworzylem strone i chce na niej postawic Live Stream z wydarzenia sportowego, ktore zeby obejrzec Live, trzeba po kliknieciu play wypelnic ankiete. Wszedzie szukam, ale nigdzie nie moge ogarnac jak to zrobic.
Chodzi mi cos na zasadzie ze jest Okno Video, na srodku znaczek PLAY i klikasz, wtedy automatycznie odpala sie okno z ankietami z mojego serwisu PPA.

dzieki za pomoc Smile


RE: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - patryk0407 - 11-04-2013 08:18

Ja miałem tak że wkleiłem obrazek "Online" i ponacisnieniu przesyłał pod AC w celu pobrania niby kodu... i działało Smile


RE: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - Sloniasek - 11-04-2013 08:31

Ja też tak robiłem, zrobiłem screena playera i po kliknięciu na obrazek otwierało stronę z ofertami.


RE: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - rozekrr - 11-04-2013 09:46

Tak dokładnie się robi, a jeżeli chcesz mieć kod playera zrób to na ShareBay.


RE: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - Komet - 11-04-2013 15:41

Dzieki wszystkim za odpowiedzi Smile


RE: Ustawienie filmiku na blogu ppa, PPV pomoc - Jayetsu - 12-04-2013 20:00

Jeżeli jeszcze aktualnie to spróbuj wkleić transmisje pod kod buttona,również dobra metoda.