Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Ważne w sprawie fake kont - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Ważne w sprawie fake kont (/Temat-Rozwiazane-Wazne-w-sprawie-fake-kont-6747)



[Rozwiązane]Ważne w sprawie fake kont - ThePixel166 - 07-05-2010 14:04

Więc... Na kwietniowym restocku zamówiłem tapetkę i dostałem od Lockerz takie coś: (mam 22 fake konta)
Cytat:Dear Lockerz Member:

We're writing about your recent redemption request. We've reviewed your order and are unable to fulfill your redemption request. We've found some issues with your account, which may include a lack of legitimate PTZ or a violation of our Terms. We are deducting points from your account as a penalty. If you feel this decision was in error, please contact [email protected].

Thank you!

The Lockerz Crew

Czy to znaczy, że zabarli mi ptz za tapetke i jej nie dostanę, i czy na następnym restocku będę mógł zamówić normalnie nagrodę i mi ją przyślą??


Za odpowiedź dam oczywiście pluuusa (dużego)


RE: Ważne w sprawie fake kont - bmw00 - 07-05-2010 14:12

morzes napisac do lockerz ze masz fake konta i zabiora ci polowe ptz i bedzies mogl na resotcku byc Smile

dzisaj dostalem e-mial ze swoja tapetka na restocku link http://image.exct.net/lib/fec31578746d077b/m/1/full_logo_1920x1200.jpg

przetłumaczyłem

Drodzy Państwo Lockerz: Piszemy na temat ostatnich żądania wykupu. Sprawdziliśmy zamówienia i nie są w stanie spełnić żądania wykupu. Odkryliśmy pewne problemy z kontem, które mogą obejmować brak uzasadnionych PTZ lub narusza nasze Warunki. Jesteśmy odjęcie punktów z konta za karę. Jeżeli uważasz, że ta decyzja nie była w błędzie, proszę [email protected] kontakt. Thank you! Lockerz Crew


RE: Ważne w sprawie fake kont - picio - 07-05-2010 14:15

JA DOSTAŁEM w shopie


RE: Ważne w sprawie fake kont - Tidus - 09-05-2010 08:49

Odejma Ci ptz pewnie 50% za cos .. tzn naruszyles jakies warunki pewnie fake konta Tongue


RE: Ważne w sprawie fake kont - mateja11 - 09-05-2010 09:59

Ja kupiłem se tapetke i normalnie wysłali a ma 43 fake kont


[Rozwiązane][Rozwiązane]Ważne w sprawie fake kont - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.