Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ehnhance views - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: ehnhance views (/Temat-ehnhance-views-65328)

Strony: 1 2 3 4 5 6


ehnhance views - Aleksy Zieliński - 22-02-2013 10:07

Witam , właśnie przed chwilą kupiłem 20 tys kredytów na ehnhance views dałem za to 30 zł ^^ więc oczekuję ,że spełnią moje oczekiwania .Mianowicie pytanie brzmi , czy to dobry serwis ? , opłaca się przez nich komentować dodawać lajki ? , zauważyłem , że czasem komentarz jest w stylu " woot" takie bez sensu trochę .Co o tym myślicie ?


RE: ehnhance views - Sloniasek - 22-02-2013 10:15

Nowy serwis enhanceviews.com jest świetny, lajki dodaje w ciągu 15 minut od dodania filmu, z komentarzami troszkę dłużej.
Wadą jest dodawanie wyświetleń, kompletnie się nie opłaca.


RE: ehnhance views - matimus - 22-02-2013 10:29

(22-02-2013 10:15)Sloniasek napisał(a):  Nowy serwis enhanceviews.com jest świetny, lajki dodaje w ciągu 15 minut od dodania filmu, z komentarzami troszkę dłużej.
Wadą jest dodawanie wyświetleń, kompletnie się nie opłaca.

Dokładnie...Wyświetlenia lepiej przez SYV Smile , tą cenę w punktach jeżeli chodzi o wyświetlenia nie wiem z skąd wzięli ...Porażka...


RE: ehnhance views - rozekrr - 22-02-2013 10:31

Sloniasek, u mnie komentarze dodawało błyskawicznie Smile


RE: ehnhance views - Lusek - 22-02-2013 10:33

u mnie komentarze również raz dwa były dodawane Smile A do wyświetleń faktycznie SYFA używać Big Grin


RE: ehnhance views - Maxwello - 22-02-2013 13:03

Co do komentarzy na enhance, mozesz sobie sam zrobic baze komentarzy i wrzucic tam w opcji Custom, to jest plus


RE: ehnhance views - Aleksy Zieliński - 22-02-2013 14:31

Ok bardzo dziękuje, jeszcze tylko jedno pytanko i zmykam . Czy mogę np w jeden dzień dodać po każdym filmikiem 10 lajkow i parę komentarzy ? czy youtube się może skapnąć ? , czy lepiej dodawać mniej a codziennie ?


RE: ehnhance views - Maxwello - 22-02-2013 14:40

(22-02-2013 14:31)Aleksy Zieliński napisał(a):  Ok bardzo dziękuje, jeszcze tylko jedno pytanko i zmykam . Czy mogę np w jeden dzień dodać po każdym filmikiem 10 lajkow i parę komentarzy ? czy youtube się może skapnąć ? , czy lepiej dodawać mniej a codziennie ?

to nie ma znaczenia, możesz dodać ile chcesz


RE: ehnhance views - gelmen - 22-02-2013 15:34

Ja serwis jak najbardziej polecam, tylko szkoda, że wyrzuciłeś pieniądze.
Bo 30.000 pkt / 24h w serwisie nie jest problemem, to tak na przyszłość Wink
P.S Sprzedał bym Ci kredyty 50% taniej Jerk2


RE: ehnhance views - Redlic - 22-02-2013 22:28

Tak jak @UP, sądzę, że niepotrzebnie płaciłeś 30 zł, spokojnie samemu byś punkty mógł sobie nabić.
Jak najbardziej polecam EV do komentarzy, zwłaszcza, że można samemu ustawić jakie komentarze chcesz pod filmem. Do wyświetleń totalnie się nie opłaca, gdyż na YouLikeHits można je nabić szybciej i taniej.

Osobiście do like'ów oraz wyświetleń polecam YouLikeHits, a do komentarzy EnhanceViews- w tym ten serwis jest najlepszy.