Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
E-Brzmienie.blogspot.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: E-Brzmienie.blogspot.com (/Temat-E-Brzmienie-blogspot-com-65279)

Strony: 1 2 3


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - poloduda - 21-02-2013 20:52

Gdybym jeszcze był aż tak dobry w programowaniu Wink tzn chodzi mi tu o html, java, wordpress itp. Jest to mój pierwszy blog od hohoho.. czyżby 2 lat ? 2 lata temu zaczynałem się bawić w html oraz jave . Niezbyt wychodziło więc odłożyłem to w kąt. Wink


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - Symbian - 21-02-2013 20:52

Tak dla wszystkich,Skrzynka przeszła gruntowne sprzątanie Jerk2


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - surfer0700 - 21-02-2013 20:54

(21-02-2013 20:52)poloduda napisał(a):  Gdybym jeszcze był aż tak dobry w programowaniu Wink tzn chodzi mi tu o html, java, wordpress itp. Jest to mój pierwszy blog od hohoho.. czyżby 2 lat ? 2 lata temu zaczynałem się bawić w html oraz jave . Niezbyt wychodziło więc odłożyłem to w kąt. Wink

Jakie tam programowanie? Nie trzeba być programistą żeby obsłużyć Wordpressa. Od czego jest wujek google?
Moja oferta jest cały czas aktualna, więc jeżeli jesteś zainteresowany - PISZ PW.

Poza tym gdzie jest LIKE do FanPagE? Tongue Bo widzę, że zniknęło Big Grin


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - poloduda - 21-02-2013 22:31

Okej Wygląd Bloga już zmieniony . Myślę, że jest o wiele lepiej. Teraz jeszcze pozostała mi do wykonania grafika i kilka jeszcze szczegółów w szablonie. Dzięki za pozytywne komentarze !
bardzo chętnie wymienię się z jakimiś blogami linkami lub reklamami Wink


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - surfer0700 - 21-02-2013 22:38

Blog wygląda zdecydowanie lepiej. Pamiętaj o FanPage Tongue


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - poloduda - 23-02-2013 21:41

Nie wiedziałem gdzie umieścić więc umieszczam tutaj:

Wymienie się banerami ! z blogiem z tego tematu ! Blog istnieje 4 dni a już ma 1000 wejść !
Chętny? Pisz PW !

Mam ndzieje że nie złamałem żadnego regulaminu Wink


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - vipper - 27-02-2013 17:50

Fajny blog Big Grin Może dodacie jakieś Radio?


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - [T] r u a n [T] - 27-02-2013 18:00

DJ S3BB mój faworyt Lol


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - poloduda - 27-02-2013 22:10

Radio powiadasz? Hmm.. jeśli na blog wchodziły by powiedzmy chociaz te 50 osób ( stale ) dziennie tzn. chodzi mi tu o osoby które zaglądały by codziennie. To czemu nie ! Smile Chociaż ponoć trzeba mieć jakąś umowę z zaiks ;./


RE: E-Brzmienie.blogspot.com - Mansfield - 04-04-2013 20:47

muza muza muza Lol
_______________________________________________________
[Obrazek: ban_pl_46860_685655.gif]