Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto (/Temat-cashtowns-zarabiaj-euro-budujac-swoje-miasto-65214)



RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 22-02-2013 19:32

Właśnie dostałem bonusika od gry za liczbe ludności :

Your town has 241 citizens and you have received the daily population bonus (0.001 / citizen) 5 minutes + 0.24 gold

Żeby Was zachęcić do gry wrzucam linki do podglądu moich 2 głownych miast :

http://pl.cashtowns.com/pages/towns/index.php?user=Jabolek[/url]

[url=http://sk.cashtowns.com/pages/towns/index.php?user=Jabolek]http://sk.cashtowns.com/pages/towns/index.php?user=Jabolek


Trochę mniej się teraz zarobi bo wprowadzili limity w końcu, ale i tak ładną kasę można robić, na Slowacji (2 link) nic nie inwestowałem a zarobiłem już 150 gold a to 7-10 Euro w zależności jak się wypłaci Smile


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 22-02-2013 19:37

(22-02-2013 19:17)jabolek1991 napisał(a):  
(22-02-2013 17:34)mmichal013 napisał(a):  @ misza02
Mógłbyś mi jakoś dokładniej opisać gdzie to postawić bo jakoś trochę tego nie rozumię ?
"2. Zbudować rynek poniżej środkowego domu. Teraz masz 3 domy, które można uaktualnić."

Edit: tak z ciekawości można tutaj burzyć drogi, domy itp. czy nie ?

Tutaj masz linka do mojego miasta :

http://st.cashtowns.com/pages/towns/index.php?user=jabolek

Budujesz market a nad nim później komisariat a pod market później straż pożarną. 39 dni na takie miasteczko ale to można powiedzieć efekt uboczny opiekowania się 4 głównymi kontami. Jak sie zepniecie to takie miasteczko można postawić w 10-20 dni lub nawet szybciej jeśli coś golda zainwestujecie Smile
podobny tok myslenia Smile (tak wlasnie opisalem to w pierwszym poscie)


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 23-02-2013 11:01

Już mam drogę do ratusza prawie skończoną, ostatnie 2 kawałki się budują. Rynek też już w fazie budowy. Dziś już zacznę rozbudowywać domki Wink Jest progres


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - bios - 23-02-2013 11:07

Mistrze, jak zrobić żeby móc sprzedawać rzeczy? Pisze, że muszę mieć 100 hapiness.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 23-02-2013 11:11

No i tu niestety jest to ale. Musisz mieć to 100% szczęścia. Inaczej nie sprzedaż.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 23-02-2013 12:21

Gracze drylowali strasznie budżety krajów i przez to ta zamiana, admini chcą żebyś posiedział chociaż chwilkę na stronie rozbudował miasto i dopiero zaczął zarabiać na sprzedaży surowców, wcześniej można zarabiać na bonusach za swoje miasto(0,1 gold za 100 mieszkańców), za okupowane miasta (0,01 za okupowane miasta z łączną ilością mieszkańców 100).


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 23-02-2013 12:46

Czy w tej grze jest możliwość wymiany surowców na inne? Np. mięsa na kamień?


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 23-02-2013 12:56

No właśnie admini zablokowali sprzedaż surowców za gold a co za tym idzie, zablokowali sprzedaż np kamienia, żeby kupić drewno ;/
W tej sytuacji masz 2 opcje :
1. Ocenić czego zużywasz najwięcej i ulepszać ten surowiec w pierwszej kolejności (najczęściej używane surowce to drewno,kamien, mieso i warzywa) zelazo i gline mozesz miec na lvlu o 1 mniejszym niz reszta, chyba ze budujsz duzo drog to glina sie przyda
2. Wymienić u mnie troszkę plnów na golda (kolega z forum wczoraj kupił ode mnie 33 gold za 3 Euro), nie jest to duża kasa przecież a ile potrafi przyśpieszyć rozbudowę miasta a co za tym idzie daje dużo więcej funu z gry bo nie musimy czekać na drewno np bo możemy je sobie kupić Smile

Stawka 1 Euro - 11 gold, czyli 1zł - 2,8 gold

*(zawsze daje bonusiki, kolega zapłacił za 33 gold a wysłałem mu 35 Huh )


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 23-02-2013 12:58

Muszę wtedy dziś rozbudować produkcję kamienia ;/ bo mam tego surowca o 100 mniej niż pozostałych.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 23-02-2013 13:33

(23-02-2013 12:56)jabolek1991 napisał(a):  No właśnie admini zablokowali sprzedaż surowców za gold a co za tym idzie, zablokowali sprzedaż np kamienia, żeby kupić drewno ;/
W tej sytuacji masz 2 opcje :
1. Ocenić czego zużywasz najwięcej i ulepszać ten surowiec w pierwszej kolejności (najczęściej używane surowce to drewno,kamien, mieso i warzywa) zelazo i gline mozesz miec na lvlu o 1 mniejszym niz reszta, chyba ze budujsz duzo drog to glina sie przyda
2. Wymienić u mnie troszkę plnów na golda (kolega z forum wczoraj kupił ode mnie 33 gold za 3 Euro), nie jest to duża kasa przecież a ile potrafi przyśpieszyć rozbudowę miasta a co za tym idzie daje dużo więcej funu z gry bo nie musimy czekać na drewno np bo możemy je sobie kupić Smile

Stawka 1 Euro - 11 gold, czyli 1zł - 2,8 gold

*(zawsze daje bonusiki, kolega zapłacił za 33 gold a wysłałem mu 35 Huh )
opcja 2 znacznie przyspieszy progres Smile