Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto (/Temat-cashtowns-zarabiaj-euro-budujac-swoje-miasto-65214)



RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 21-02-2013 21:37

przyspieszanie jest drogie (3 gold za ukonczenie przed czasem budowy budynku to troche duzo). jezeli dobrze przemyslisz wykozystanie swoich srodkow to jak najbardziej mozna wplacic aby szybciej dojsc do celu. wybor nalezy do ciebie. tylko dobrze przemysl na co przeznaczyc wplacone srodki.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 22-02-2013 00:49

Kraje rozdaje jak i porady na pw, oczywiście za zapis z refa Smile Staram się wymieszać Wam kraje, żebyście nie grali ze sobą bo wiadome więcej osób w kraju = mniejsze zyski, już 3 osoby się zgłosiły po porady zapraszam innych chętnych.

** Umożliwiam także korzystniejsze zainwestowanie jak ktoś chce, w tej chwili za 1 euro dostaniesz 9 gold, ja oferuje 11 gold za każde 1 Euro wpłacone na moje konto paypal Huh

*Przy wiekszych wpłatach daje 12 gold/Euro


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Shadecaster2 - 22-02-2013 15:45

@misza02
zarejestrowany z refa liczę na pomoc Big Grin


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 22-02-2013 15:59

Od dzisiaj tylko miasta, które osiągnęły poziom happiness 100% (czyt. mają wszystkie domy na lvlu 10) mogą sprzedawać surowce za gold Angry

Mówi to nam tyle, że trochę trzeba pograc, żeby zarobić Undecided

Przed tą zmianą wystarczyło chwile pograć i już gold leciał a teraz, żeby coś golda zarobić trzeba osiągnąć happiness 100% a to już trochę wyzwanie, miejmy nadzieję, że to jeszcze jakoś zmienią


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 22-02-2013 16:07

o masakra :/ ale w sumie do 100% happiness mozna spory zapas surowcow zrobic i je wtedy sprzedac za calkiem spora kwote.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - sebens - 22-02-2013 16:25

co robić żeby mieszkańcy byli w 100% szczęśliwi? bo jak nie są to nie mogę sprzedawać surek i nie mam za co kupić robotników


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 22-02-2013 16:33

aby mieszkancy byli na 100% szczesliwy nalezy ulepszyc wszystkie posiadane w miescie domy na maksymalny poziom (z tego co podal jabolek1991 jest to poziom 10).


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - sebens - 22-02-2013 16:53

oo, to źle zacząłem, bo buduje drogi i na razie nie zarobie golda


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 22-02-2013 16:57

Poszła rejestracja z refa Wink
Pierwsze co wrzuciłem produkcję w każdej z 6 fabryk i nic nie mogę zrobić, jak te 3 godziny miną, co dalej? jaki ruch?


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 22-02-2013 17:01

No ale to ile byś musiał magazynów zbudować ?

Należy również dodać, że nawet jak będziesz miał 100% happiness to jest mozliwość sprzedaży surek na markecie w wysokości n=10*(Twoja populacja) na 24 godziny, czyli jak masz 100 ludzi i 100% happy to możesz sprzedawać dziennie 1000 surek Smile