Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto (/Temat-cashtowns-zarabiaj-euro-budujac-swoje-miasto-65214)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 10-05-2013 18:12

Prawdopodobnie zdjęli bonusy za populacje w swojej wiosce i za populację w podbitych miastach, bonusa nie ma ale jeszcze informacja niepotwierdzona czy zdjęli czy po prostu jakiś bug


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 10-05-2013 18:33

wlasnie mialem to samo napisac
ostatni bonus byl 2 dni temu, wczoraj juz brak :/


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 10-05-2013 18:40

Misza, sprawdź może teraz dostałeś bonus za moje happy Wink


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - AnavriN - 11-05-2013 08:24

Coś mi tu śmierdzi. Rozbudowa miasta bez tych groszowych goldów za populacje czy awanse na wyższy poziom bez wpłacania własnej kasy jest właściwie niemożliwa. Z produkcji surowców nie wystarczy Ci na budowanie, naprawianie, uruchamianie produkcji itp itd. Takim sposobem to nowych użytkowników wielu nie znajdą. Żaden nowy gracz o zdrowych zmysłach nie będzie przecież wpłacał kasy od razu w nieznaną gierkę. Coś mi się wydaje że zbiorą żniwa od stałych graczy i arrivederci roma.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - jabolek1991 - 11-05-2013 13:33

No niestety każdy chciałby zarabiać bez żadnego inwestowania, większość z Was tutaj nic nie wpłaciła i chce zgarniać goldy za nic, jeśli takich graczy jest dużo to niestety będą musieli szukać innych strategii rozwoju gry. Nie pozostaje nic innego jak czekać i budować wioskę z dostępnych materiałów lub też doładować golda u mnie Smile


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 11-05-2013 23:32

no potwierdzam slowa jabolka, kazdy chce kase za darmo i bardzo szybko. niestety tak nie darady. jezeli ktos czyta ten watek to pewnie widzi ile czasu on trwa i ile zajmuje rozbudowa miasta przez graczy (przyklady: mlekoju - Signup : 78 days ago, devill (czyli ja) - Signup : 93 days ago, jabolek - Signup : 207 days ago). ci gracze zainwestowali (skromne kwoty) i juz zbieraja gold ze sprzedazy. inwestycja drobnej kwoty (ok 5 - 10 euro) pozwala w bardzo szybkim czasie dojsc do poziomu gdzie zaczynamy zbierac na wyplate. pisalismy to juz kilka razy.
pod tymi linkami kryja sie nasze miasta, dzieki ktorymi zarabiamy juz gold

jabolek - miasto jabolka

mlekoju - miasto mlekoju

devill - miasto devill

zobaczcie te miasta i sami ocenice jak mozna rozbudowac miasto za marne 5 - 10 euro w krotkim czasie i zaczac zarabiac.

PS
jezeli ktorys z wymienionych graczy (mlekoju i jabolek) zazyczy sobie usuniecia jego miasta z tego postu to prosze napisac pw. chce tylko uswiadomic innym gracza co daje poswiecenie max 10 euro (2 paczek fajek i 4-paku piwa) aby zaczac czerpac zyski.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - AnavriN - 12-05-2013 09:53

Ja to oczywiście rozumiem, jednak jeśli nowemu graczowi kładzie się od razu kłody pod nogi, to po 3 dniach gdy braknie mu surowców po prostu to oleje i pójdzie układać pasjansa. Najpierw trzeba gracza zachęcić, sprawić żeby mógł w spokoju sobie poznać grę i ją polubić. Dopiero wtedy wpłaci ewentualnie kasę. Raczej nie przypuszczam żebyście panowie od razu tak się tą grą zachwycili, zobaczyli te stosy dolarów i tuz po rejestracji kupowaliście tony złota? I nie zapominajcie, że wy zaczynaliście gdy był bonus 0,005 od ludka co dawało niezłą sumkę którą można było w spokoju inwestować, a teraz nowi dostają kopa w dupe, za moment wy go zaczniecie okupywać, przychód surowców jeszcze sie zmniejszy i papa. Pozdro


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 12-05-2013 12:43

Czy u Was też nie ma bonusu za mieszkańców?
Od 3 dni nie dostaję ;/


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 12-05-2013 14:31

No mlekoju na poprzedniej stronie jest wzmianka na ten temat Smile a bonusa niestety nie ma. na forum gry cisza wiec jak to napisal jabolek to albo bonus jest zniesiony albo to bug.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - mlekoju - 12-05-2013 14:39

Faktycznie, było o tym ;/
Pewnie czytałem wczoraj w nocy nowe posty i jakoś nie przyswoiłem wszystkich informacji po za tym, że piwo się skończyło Angry