Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto (/Temat-cashtowns-zarabiaj-euro-budujac-swoje-miasto-65214)



RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 20-02-2013 21:05

inwestowac nie trzeba ale wiadomo, ze gra wtedy rozwija sie dluzej.
tak na szybkiego (postaram sie jak najszybciej zrobic opisowke w pierwszym poscie, a jest co opisywac):

jest kilka sposobow pozyskiwania zlota
- wlasna produkcja - na start mamy 6 fabryczek na poziomie 1, to co wyprodukujemy mozemy sprzedac w marecie
- sprzedaz pracownikow - jezeli mamy duzo niewykozystanych pracownikow rowniez mozemy ich sprzedawac (mozna wyszkolic niewyszkolonych pracwonikow i ich sprzedac - do tego potrzebujemy szkoly i niewyszkolonych pracownikow)
- mozemy sprzedawac wojownikow i sprzet militarny
- mozemy podbijac inne miasta (do tego potrzebujemy wlasnej armii) i otrzymywac od nich % od zarobkow
- sa jeszcze bonusy za stopien rozbudowy miasta przez poleconych graczy
- akcje gry - mozna kupic akcje gry

Sam jeszcze wszystkiego nie wiem i moglem cos ominac. Pamietajmy ze jest to alfa test i moga dojsc jeszcze inne sposoby zarobkow.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - sebens - 20-02-2013 21:19

poszło z refa


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - patryk574 - 21-02-2013 12:40

zarejestrowałem się przed chwila i zleciłem produkcje we wszystkich 6 fabrykach, i to wszystko ? teraz muszę czekać te 3h aż się skończy produkcja i zacząć od nowa czy coś jeszcze się da tam robić na początku ?


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - Beliarossi - 21-02-2013 15:04

ja ulepszylem pierw droge potem zlecilem 6 produkcji i kupilem 1 pracownika Smile radze ci to samo zrobic
w ogole to moze zalozyc jakas grupe zeby pogadac o tej grze? widze malo osob probuje cos w niej zdziałac
43złota = 1 euro czyli źle nie jest


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - patryk574 - 21-02-2013 15:11

a gdzie się kupuje tych pracowników bo nie ogarniam


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - patryk574 - 21-02-2013 15:29

i jak ulepszyłeś drogę ? tam trzeba ulepszać po jednym kwadracie nie da się chyba całej drogi na raz


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 21-02-2013 15:50

pracownikow kupuje sie w markecie w zakladce workers. droge ulepsza sie po jednym kwadraciku. no i nieststy na poczatku nie ma co zbytnio tam robic. ja gram ok 2 tyg i skupilem sie glownie nie na rozbudowie miasta tylko na ulepszaniu fabryk, ratusza itp...
postawilem na poczatku szkole, market, remize strazacka, policje, restauracje i bank i zle zrobilem poniewaz te budynki nalezy budowac w odpowiednich miejscach, nie na chybil trafil tu mi sie podoba. kazdy budynek ma wplyw na inny przy ulepszaniu.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - patryk574 - 21-02-2013 15:58

przydałby się jakiś poradnik do tej gry


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 21-02-2013 16:05

dokladnie. sam dochodze do tego co i jak metoda prob i bledow.


RE: cashtowns - zarabiaj euro budujac swoje miasto - misza02 - 21-02-2013 16:20

moze warto opisywac co jak i gdzie budowac.
w pierwszym poscie dodalem mala opisowke, bede ja uaktualnial. na ta chwile na szybko opisalem pare budynkow i ich udoskonalanie.